reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny- czyli co jak i kiedy.......

My mielismy chrzciny 25marca :-) Pogoda nam sie udala super :-)
Tak wygladala Milenka :-) I My i Chrzesni :-)
 

Załączniki

  • c1.jpg
    c1.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 167
  • c2.jpg
    c2.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 176
  • c3.jpg
    c3.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 182
  • c4.jpg
    c4.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 158
reklama
My robimy 6maja (ze względu na moją siostrę która będzie chrzestną) robimy w domu u moich rodziców.. (bo jakoś teściowa nie chciała u siebie -po mimo że mają duży dom i o wiele więcej miejsca).. jedzenie będę robić z mamą, tort będzie mi siostra piec - najlepsze robi ;)
A zamierzam ubrać małego w koszulę i jakieś spodnie - tylko trzeba mu białą koszulę kupić.
 
U nas na szczęście już po chrzcinach :-D Roboty było co nie miara, dziś już padam na ryjek :-p
Ale Anulka była super grzeczna zarówno w kościele, jak i w domu :-) Mieliśmy 23 gości, oj było wesoło ;-)
 
U nas 22 kwietnia, czyli wszystko przed nami. No jeszcze nie mam ubranka, no ale mam upatrzony sklep, więc bez problemu coś kupię, na pewno nie żaden garniturek, bo mi się średnio to podoba.
 
reklama
Właśnie sobie zdałam sprawę że zostały 3 tygodnie do Chrztu więc trzeba zakasać rękawy i przygotować wszystko. Musze zamówić szatkę, świecę, zaproszenia i pomyśleć o podziękowaniach.
 
Do góry