reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza w uk

reklama
Cze dziewczyny,
ja mialam wizyte u poloznej pare dni temu i jestem zadowolona, siedzialam tam 1h i wszystko mi wyjasnila. dostalam papierek do wyslania na karte, ktora uprawnia do darmowych lekarstw i wizyt u dentysty. Poza tym ciezarne tu maja prawo do darmowej szkoly rodzenia, trzeba tylko po scanie w 20tyg. zglosic sie do szpitala, ktory sie wybralo i zapisac. :-) Teraz czekam tez na spotkanie z dietetykiem, bo mam alergie prawie na wszystko i ma mi jadlospis ulozyc. Ogolnie jestem zadowolona z poloznej, bo mam do niej nr prywatny i moge dzwonic jakbym miala jakies watpliwosci.
Karola- tez marze o tym by karmic piersia :-)

mummy- ja sie ciesze ze pada, bo mam alergie i dla mnie taka pogoda to zbawienie :tak: ogolnie nie lubie upalow, za to kocham jesien i zime
 
Ostatnia edycja:
madlen- Gratuluje wizyty :) Nie orientuje sie, musisz sprawdzic w regulaminie tej linii, wiem za rayaner wymaga zaswiadczenia od 28 tygodnia ciazy.

Co do ksiazki ciazy to ja moja mam juz dawno- od 12 tygodnia
Karte na darmowe leki tez juz dostalam jakis czas temu, upomnialam sie u poloznej o nia jak mnie chorobsko chwycilo, dala papierek, wypelnila i przyslali po kilku dniach karte.
 
muffy - ja tez mam alergie, w sumie to taka pogoda faktycznie dla nas lepsza, ale ja juz tak bardzo slonca potrzebuje! no i okres alergiczny juz mis ie powoli konczy, objawy sa juz slabsze, wiec slonko mogloby wyjrzec ;)
ja folder bialy dostalam juz na pierwszej wizycie u poloznej, czyli jakos kolo 12 tc, karte tez juz mam
madlen79 - gdzie ty mieszkasz?
neska - bo w UK jak sie ma dzieci to bardziej sie oplaca nie pracowac niz pracowac za jedne z nizszych stawek, taka prawda niestety. Ponoc za te benefity maja sie chwycic, ale ja w to nie wierze, juz tak gadaja chyba od 2 lat. Za tych wszytskich Anglikow nierobow i tych tzw. ciapatych, to niech i Polacy cos z tego biora, skoro i tak wsyzscy na to placimy podatki
 
Mummy- ja mam okres alergiczny do wrzesnia, bo teraz trawy do polowy sierpnia, a pozniej chwasty i plesnie... puchnie mi od tego gardlo i uszy w srodku- masakra

A tak dla relaksu... myslalyscie juz o wozku dla maluszka. Bo moj brat chce nam kupic i musze sie zdecydowac jak najszybciej- tak on twierdzi hehe Ja myslalam o bugaboo bee plus, przymierzalam sie juz do niego w sklepie i prowadzi sie jak po masle :-) tylko on jest bez gondoli, ale ma wklad baby cocoon i przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia. Nie wiem czy szukac czegos z gondola? Te tutejsze zimy nie sa mrozne.
 
madlen- a czy duzym nietaktem bedzie jak zapytam jakie masz benefity? ja o nich juz troche czytalam bo wiadomo nie bede pracowac jak bede miec dziecko a wtedy o benefity bede sie starac
 
reklama
Do góry