reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Luca no racja ciekawe te artykuły dla mnie na czasie :)

Sylwia A no od ponad tyg.
No tak pomału coraz mniej kl w ciągu dnia. W nocy też starałam się zeby ograniczyć karmienia i okazało się ze mala budziła się ale nie z głodu.
Butli nie chciała ale zalapala picie z kubka 360 i najpierw spróbowałam dac jej z tego mm w dzień z odrobiną kaszki No i zaczęła pic. Potem zamiast karmienia o 17. Deserek. Widać było ze małej coś brakuje bo przychodziła się przytulić ale ja tego nie bronilam jej. A po 2 dniach już był luz. W nocy sama przestała się budzić na karmienie. No i z tydz temu z hakiem zamiast cyca na noc dałam mm. Najpierw był problem bo mala mi zwróciła ale jak na drugi dzień zwiekszylam przerwe troche między kaszka A tym mlekiem na noc to wypija ladnie i kładę ją spac ;) no i w dzien teraz ma apetyt. Pieknie je obiadek a mleka na noc to czasem jej jeszcze malo ;)teraz cieszy sie na ten kubek z mlekiem tak samo jak na cyca :)
 
Mezatkaa miałam bardzo dobre pod koniec ciąży. Na początku miałam podwyższone przed wizytą ale to wynikało że stresu i braku odpoczynku przed pomiarem.
A coś się dzieje u Ciebie? Jesteś już w domu?
 
Jestem w domu od tygodnia. Wszystko było ok. A tu w nocy bolała mnie głowa spać nie mogłam. Rano poYczylam ciśnieniomierz z mierzylam a tu 140 na 90. Potem już tak tylko 130 na iles. Ale zawsze miałam 100-110 na 70. I tak nie wiem czy to że dopadł mnie katar a bardziej przytkala mi się dziurką w nosie i jakies przeziębienie może czy coś gorszego z tym ciśnieniem. Nigdy mi się nic nie działo złego. Ale głowa dalej boli. Co tu z robić. Termin tez nie wiem w sumie który brać pod uwagę. Z okresu mam 24 luty. A z usg ostatnio dwóch 13.02
 
Mezatkaa tak jak Luca pisze ja też słyszałam ze z ciśnieniem w ciąży powinno się uwazac więc może zgłoś się do lekarza. Tym bardziej ze to koncowka. Lepiej sprawdzić niż zaniedbać coś.
 
reklama
Tak dzisiaj idę na wizytę akurat. A ciśnienie w porządku dzisiaj. Takie jak zawsze mam. 107 67 Wydaje mi się ze się przezebilam i od bólu głowy tak. Bo nie stety mam zapchany nos. Jakieś domowe metody Na przeziębienie polecacie? Że też na końcówkę ciazy coś dopadło.
 
Do góry