reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Ty masz rację 😁 stres i panika to nic dobrego 🙈🙈

Im dalej w las tym zmartwien. Ale rozumiem bo przy 1 dziecku wszystko nowe... chociaz nie powiem bo ja przy 2gim tez sie stresowalam na poczatku i przezywalam pierwszy katar kaszel pierd czy inne (teraz z perspektywy czasu) niepotrzebne rzeczy;-) to chyba natura kobiet
 
Może mu jeszcze jakieś zabawki przyczepie, czy coś. Z kocykiem jechał, z pielucha też, bo przecież taki slinotok😅a i jedzie twarzą do mnie. Mam nadzieję, że w końcu mu się spodoba.

Może teraz się wychorują to już w zlobku/ przedszkolu, jak pójdą to nie będzie takiego dramatu.

Jak tam Wasze spacery?
 
Zabijcie mnie 🥴🥴
Czy któraś mama miała styczność z przepuklina u niemowlaka i wodniakiem jąderka?
Na wizycie pediatra coś zauważył i mamy mieć konsultacje z chirurgiem dziecięcym 🤦🤦
Czy to się kiedyś skończy? 🙈🙈
 
reklama
Zabijcie mnie 🥴🥴
Czy któraś mama miała styczność z przepuklina u niemowlaka i wodniakiem jąderka?
Na wizycie pediatra coś zauważył i mamy mieć konsultacje z chirurgiem dziecięcym 🤦🤦
Czy to się kiedyś skończy? 🙈🙈

Nie wiem jak przepuklina ale wodniaczki to zazwyczaj do 2rż same sie wchloną :-)
Bez stresu. Idz skonsultuj ibedziesz wiedziala na czym stoisz.
 
Do góry