reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

I ja wpadam na moment. Mój kręgosłup i noga błagają o litość, Magda przeszkadza niemiłosiernie i usypia z wrzaskiem i na siłę. :baffled:Dobrze choć że starsze dziecko przeszkadza prababci i babci a nie mnie, bo bym zwariowała.;-) Szopka, do tekstu o pomocy Małża dobrze dobrałaś emotkę z przymrużeniem oka.:crazy:;-)Ale za karę zostawiłam mu najcięższe roboty i teraz on się buja.:-D

I ja także życzę Wam i całym Waszym Rodzinom,
oraz naszym najdroższym Czerwcówczątkom wspaniałych Świąt spędzonych w radosnej atmosferze, kupę śniegu i prezentów po szyję.
Wielkie świąteczne buziaki Babyboomowa Rodzinko
od Jagody, Tomka, Weronisi i Madzi.
swiateczne_gify_dodatki_org17.gif
 
reklama
Kochane,
z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy aby
w każdej kolejnej chwili życia
napełniało Was szczęście .
Wszystkiego co pięknem życia jest, na dziś i na jutro, na zawsze.
Zuzia, Karolina i Marcin

 
Witam dziewczyny nie mam siły Wam skłądac pięknych życzeń, więc Po Prostu Szczęśliwych i wesołych Świąt
Nie mogę się pozbierac napewno dzisiaj w wiadomościach słyszałyście o wypadku w Elblągu, tj zatrucie czadem. Zmarły dwie(Otylia i Karolinka) z trojaczków mojej bliskiej koleżanki, ich babcia a trzecia, Łucja i dziadek walczą o życie. Matko jakie one słodkie i urocze były, takie perełeczki, nie może to do mnie dotrzec, nie mogę sobie nawet wyobrazic jak się czują Beata i Kamil(koszmar). To taka bezsensowna śmierc, cóż one zawiniły(miały niespełna 4 latka) Łucja jest w Gdyni w komorze Hiperbarycznej. Trzymajcie kciuki, módlcie się moze to coś pomoże chociaż ja już wiem że Boga to nie ma
 
792346d7dpb6vvho.gif


Boże narodzenie to czas,
by przesłać Wam najserdeczniejsze życzenia
miłości, spokoju i radosnych chwil
spędzonych w gronie rodziny
życzy Gingeros z rodziną

 
przepraszam :-( nie nadrabiam, nie mam coś nastroju na pisanie :dry: jakaś deprecha zimowa czy cuś :confused:

IZKA
kciuki zaciśnięte :tak: pomachaj nam z samolotu :-D

SIWUCHA
matko, słyszałam o tym wczoraj :-( straszna tragedia, ryczałam z moją mamą :-(
kciuki za Łucję trzymam, oby mała powróciła do zdrowia, w końcu Boże Narodzenie to czas cudów, niech więc ten cud nastanie!
[*]
[*]
[*] dla Otyli i Karolinki oraz dla ich Babci
 
Ostatnia edycja:
Pieknych,spokojnych,szczesliwych Swiat Bozego Narodzenia:-) i samych cudownosci w nadchodzacym Nowym Roku!!!
Dzagudek trafila w sedno piszac o ''Babyboomowej rodzince'':tak:.
Calujemy Was najmocniasciej:*
Amelka,Olka i Janusz :-)
 
Kochane moje

Zycze Wam zrdowych i spokojnych Swiat spedzonych w gronie najblizszych.Oby przyniosly mnostwo radosci i ukojenia.Pogody ducha i samych szczesliwosci.
Elmaluszek z rodzinką.

Izka-kciuki zacisniete zebyscie cali i zdrowi dotarli na wigilie.
 
reklama
Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęsliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby wasze twarze i twarze waszych najlbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku dobremu.
Kotek z rodzinką:-)

Izka ja też trzymam kciuki za Wasz dojazd na święta:tak:.
Siwucha tragedia straszna:-(, modlę się za Łucję wierzę że uda się ją uratować.
Ja poproszę o wasze kciuki co by nie urodzić w swięta, wczoraj lekarz oznajmił ze rozwarcie na 2 palce, szyjka skrócona teraz tylko czekać na skórcze:szok:. Widać mała się juz pcha na świat:tak:. Buziaczki kochane.
 
Do góry