reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
amandea - eee fajnie wyspalas sie przynajmniej a szkola dla ciebie pewnie duza przed pujsciem do pracy (nawiedze cie tam kiedys), bylysmy z sueno i jej 2 letnim synkiem ;) byłyśmy tak do 14
Bartuś juz nie ma plesniawek ale jeszcze zapobiegawczo ;)

Mamagabi Tyś nasza strażniczka tych co nie piszą o PANI pamiętamy o tobie i nie mozemy doczekac się kiedy wrócisz

Tygrynka ale ty masz fajnie i godzinka dla Ciebie lub więcej super ale Ci zazdroszcze tez tak bym chciała czasem. Ale musze powiedzieć że pierwszy raz spałam 8 od 4 mc S mnie w nocy wyreczyl i dal malemu mleka ja tylko dalam o 5 a Bartuś byl tak kochany że wypil mleczko obrucił sie tyłkiem i zasnął obudziłmnie o 7 ufff choć raz się wyspałam.

Ja bym się z wami spotkała po kinie ale jak to bedzie w malcie to znowu pojde do S&A i wypatrze coś i znowu kupie :wściekła/y: a kasy na koncie nie ma :wściekła/y:
 
An oby więcej takich nocek!!
Marcia a gdzie oglądasz sukienki? a nie masz już w ogóle wybranej?? ile czasu przed powinno sie już wybrać, zamówić??
 
Dobry wieczór,
wreszcie usiadłam, kosztem prasowania.
Ostatnio jakaś zaganiana jestem i zmęczona trochę bardziej (hormony, endokrynolog podniósł mi dawkę dwa razy w tygodniu).
W piątek wybrałam się na Szczepankowo by obejrzeć spacerówkę - Espiro, moim zdaniem tragedia, później zajrzałam do AKPOLU i się zaczęło: przymierzanie, wypytywanie, namyślanie. Miałam dylemat Coneco Yupi czy Deltim Dot.
Sprzedawcy polecają C. faktycznie stelaż nowocześniejszy, trochę lepiej się prowadzi, mnie przeszkadzało, że trochę płytka, dziecko dość wysoko siedzi, droższa. Natomiast D. trochę mniej zwrotna ale za to głębsza czyli dziecko bardziej osłonięte od wiatru i zimna. Budka dłuższa, fajna torba na wyposażeniu. I wg mnie łatwiej się składa. Wiedziałam, że sama się nie zdecyduję. W sobotę poszliśmy w trojkę ponownie i Tata wybrał Dota. Poziomka jak mnie pamięć nie myli to mam w takim samym kolorze (mnie podobał się zestaw kolorystyczny lila i szarość ale pragmatyzm zwyciężył).
W sobotę pojechaliśmy na basen, woda zimniejsza ale Dobra przeszła chrzest bojowy i została zanurzona pod wodę - 2 razy. Jak zawsze było świetnie, później obiadek, kawka na Starym.
Dziewczyny jeśli wybieracie się na basen i nie chcecie uczestniczyć w zajęciach to pobyt w wodzie zaplanujcie po takich zajęciach. Na te zajęcia woda w basenie jest dodatkowo podgrzewana, więc jest trochę cieplejsza.
W niedzielę byłyśmy u rodzinki w odwiedzinach, poznać Zosię (trzy tygodnie starsza od Dobrej). Było miło, Dobra zafascynowana nową matą bawiła się prawie godzinę:tak:.

Dziewczyny zazdroszczę Wam wspólnego wyjścia i tego suhsi, ale niestety nie ma szans by Moje Dobro zostało wieczorem samo, w dzień i owszem ale wieczorem co to, to nie, bo może jeszcze jakiś randek by się Matce zachciało:-D.

Kozaczino z okazji bawełnianej rocznicy życzę złotej a nawet dłużej.

Amandea gratuluję wygranej. I zazdroszczę grzecznej córeczki.

Lilou zrób wszystkie badania jak najszybciej. Będzie dobrze.

Natuska dla mnie to Ty jesteś matką Roku.

Tygrynka intensywne spacerki to podstawa.

Już zapomniałam co jeszcze miałam napisać.
 
wow Mi.Pi co za post :D i to kosztem prasowania :p dzięki za info o basenie, nie wiedziałam o tym podgrzewaniu wody :) a gdzie byliście na basenie? my na zajęcia nie chodzimy, tylko zawsze sami :) zanurzaliśmy też sami, ale Seba średnio zadowolony był, a teraz sam próbuje nurkować :) ja też bym wybrała deltim dot, a kolorek super! ja sie przymierzam do zielonego, ale nie wiem czy jest sens u mnie jeszcze... "moje Dobro" ale to pięknie brzmi! ale za jakiś czas myślę że mała wypuści mamusię z nami ;) trzymaj sie cieplo i walcz z hormonami i zmęczeniem!

ja zmykam bo chłopaki wracają.. poza tym wybieram zdjęcia z jednego tygodnia nad morzem (bo pierwszy już pokazałam) żeby pokazać swoim dziewczynom i za nic nie mogę zejść poniżej 300 fotek :/
 
Mi.Pi kurde z tymi hormonami same problemy :/ fajnie że udało Ci się kupić ten wózeczek:) a na jakim basenie byłaś?

Marciaa jakiej sukienki szukasz? aa co do allegro to ja będę wystawiała spodnie ciążowe (2 pary jeansowe H&M), i tunikę też H&M .

Rikappa ja tak do 12, bo Staś się budzi potem na jedzonko ;) a wybierasz się z nami?:)

Gdzie reszta dziewczyn????
 
My chodzimy na Batorego, ostatnio byliśmy później niż poprzednio, woda chłodniejsza więc natychmiast przeprowadziliśmy wywiad z ratownikami. Zanurzenie się pod wodą poprzedziłyśmy ćwiczeniami pod prysznicem. Polecam
 
ja chodzę z mężem, też na Batorego, Lilou możemy się kiedyś wybrać razem, zwłaszcza że Seby już tak nie muszę trzymać na rękach i się wymieniać w przebieraniu :)

chłopaki się kąpią, a ja znowu mam chwilę wolnego ;) potem jakiś filmik, bo mąż jutro ma wolne.. ale pogonię go na sprzątanie, bo w środę goście :))
 
reklama
Do góry