reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
agnis no to jeszcze poczekamy :) a brzusio faktycznie duży, na pewno masz tam jedno dzieciątko? :-p

pogoda cudna, a mi się chyba Cyprian pochoruje:-(, wczoraj na wieczór dostał temperaturę i go trzyma, nie puściłam do przedszkola, poczekamy do jutra, jak coś do wtedy do lekarza. Wczoraj byliśmy w Gorzowie u laryngologa i wszystko jest super!!!:-):-) bałam się trochę tej wizyty ale nasz szczęście jest ok.
Dziś od rana sprzątam, piorę itp. marzył mi się spacer z psem, ale z racji tego, że Cypol został w domu to i ja się będę kisić.

Miłego dnia
 
Hej dziolchy !!

ale slonecznie u nas , pieknie jest :-):-)
bylam w pracy , wrocilam to z psem polazilam i znajomi wpadli po drodze przejazdem na szybka kawe :tak:
Dzieciaki juz wrocily i jemy obiad :tak:

Robicie cos na tlusty czwartek jakies paczusie , faworki ??
ja nie robie bo nie umiem a tak bym sobie pojadla faworkow...

Agnis to fajnie ze juz jestes w domu :-)
brzuszek mega duzy , pewnie ci ciezko z nim :rofl2:

Jezyk to zdrowka dla synka :tak: a po co byliscie u laryngologa ?

Ciacho ty tu z deszczami nie wyskakuj :no:
ja to nawet pogody nie ogladam bo nie chce se psuc humoru haha :-p

Marzenka co tam u was ? lapek dziala ?
dzieci zdrowe ?:blink:
 
Ostatnia edycja:
hej hej a ja nie mam czasu na kompa ...
Oł jaaa Agniś jaki brzuch - moje dwa haha
Mała z mamą na spacerze Amelka też gdzieś tam lata a ja gotuję obiados i uciekam do nich dzis chciałam na rolki albo rower iść ale pewnie mężu pójdzie jak wróci z pracy więc lipa uciekam papapa
 
Madziarena wlecialas jak po ogien :-p:-p
fajnie ze babcia spaceruje z malutka , zawsze cos mozesz porobic sobie w domu :tak:

Macie sprawdzony przepis na te paczki serowe ?
moze bym sprobowala je zrobic bo czytalam ze nie sa takie trudne :baffled:

Marzenka ty chyba je robilas ? albo ciacho ? :baffled:
 
prawda pogoda dzisiaj byla piekna, nalazilam sie ze stop nie czuje, juz mi za cieplo w tych moich butach a tylko lekko ocieplane,
musze sobie jakies kupic bo mam tylko jedne takie cichobiegi:-D
owca ja nie robilam ich, czasem chrusty robi czyli faworki ale w tym roku se daruje i kupie po dwa paczki dla kazdego i ciul z retsza
tutaj masz przepis Doroty jak zwykle niezawodnej http://www.mojewypieki.com/post/paczki-na-serku-homogenizowanym
 
Witam z kawka
dzis mam wolne bo moja pani napisala smsa ze jest chora i mam nie przyjedzac wiec luz :-p

Na dworze cieplutko juz 9 st i zero wiatru :-)
Auto stoji u kumpla w garazu wczoraj moj tam byl i wrocil kolo 23 dopiero , rozkrecili i patrza narazie wymienia swiece bo juz widac ze trzeba to przy okazji jak rozkrecone auto to zrobi :tak:i znalazl jakis pekniety waz :crazy: bedzie sprawdzal czy moze to jest ta przyczyna :crazy:
dobrze by bylo jak by to bylo to :tak:
No nic zobaczymy dobrze ze chociaz cos sie ruszylo w tym kierunku :tak:
dzis tez po pracy kumpel przyjedzie i bedzie patrzal :tak:w dzien czasu nie ma i potem musza siedzic do 22-23 i robic masakra :sorry:

Wstawac spiochy ;-);-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejo
owca u nas ok.....codzienna monotonia....dzieci zdrowe...mala jak zwykle spac nie daje no ale wyszedl jej zabek dolna jedynka i zaraz drugi bedzie wiec zwalam na to..dzis o niebo lepiej budzila sie ale juz nie z takim wrzaskiem jak dwie noce wczesniej....
ja nie robilam tych paczkow serowych ale jutro chce je zrobic.widzialam latwe na ulotce eko :)
Jezyk ciebie dosyc dlugo tu nie bylo to co sie dziwisz ze nie w temacie jestes :)ale fajnie ze powrocilas :)chlopaki twoje juz takie duze a ty jak schudlas:)na diecie bylas?
Agnis i jak tam ?moze to dzis?haha pamietam jak ja kazdego dnia wyczekiwalam a i tak 2 tyg po terminie urodzilam i jeszcze wywolywali mi....
jej laski wczoraj sie dowiedzialam ze dziecko 8miesieczne zmarlo u nas na osiedlu...ponoc na sepse...niepotrafie sobie wyobrazic co robicie musza czuc....
milego dnia ide odpoczac sobie bo to jedyny czas kiedy moge nic nie robic :)
 
Do góry