reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam Was z samego rana:tak:
beauty i Ma-Rita dzięki za oświecenie, a już myślałam, że to także będzie nasz lekarz domowy:-:)-:)-(
Moje dziecie wstało dziś o 6:00:baffled:
miłego dnia
 
reklama
Dzien dobry babeczki :-)

Aneta dobrze, ze chociaz w CB masz te Polke. Ale na nastepnej wizycie warto ja popytac, czy czasem nie przyjmuje prywatnie. Dobrze by bylo miec takiego lekarza pod reka na wypadek kiedy dziecko zachoruje, bo z tymi HA to roznie bywa :tak:

A ja w Amsterdamie :-) Zaliczylam silownie i zaraz pedze do solarium troche sztucznego slonca zalapac, bo z tym naturalnym jakos krucho :baffled: A wieczorkiem do kosmetyczki (Polki zreszta) na regulacje brwi, bo juz zaroslam jak dziki agrest :rofl2:I juz bede piekna :rofl2::-p

Milego dnia mamusie :laugh2:
 
WITAMY w cieply pochmurny dzionek:-)

u nas jak zawsze marudno nie spimy tez od 5 rano ale dzieki bogu nareszcie usnal juz nioe mam sily go dzwigac to 11 kg:nerd::confused:

To wszystko chyba dlatego ze wyszedl mikolajowi zabek na dole i te marudzenie ma swoj powod

Ma-Rita gdzie ty masz solarium tez bym poszla ale nie jestem tu rozeznana pozatym gdzie malego ulokuje niemam nikogo w domu ani nikogo znajomego w poblizu a tak bym sobie polezala ochhhhhhh

Milego dnia dziewczyny i zero stresu :cool::frown::rolleyes:
 
mAMO Mikolaja,
jaz tez ostatnio dzwigam kilogramy... Obydwie dziewuchy to tak okolo 17 kg... Jak sie na mnie uwiesza to jest koniec :szok:
A w szpitalu z jezykiem bez problemu, wszyscy gadaja po angielsku, a jak ktos nie gada, to wszystko sie da na migi :tak:
Ale mi sie dzis nic nie chce.. spalam dzis od 1 (bo wtedy zasnela Marysia, koniec swiata :rofl2:) do 3 (bo wtedy sie obudzila Tośka, koniec swiata). Pozniej spania nie bylo, bo ja bolal brzuszek. Zasnelam na moment, jak mezus poszedl do pracy, czyli o 8. ale o 8.45 sasiad zapukal do drzwi, grrr...:crazy:
 
MamoMikolaja ja chodze do Sunday's (siec solariow w kazdym wiekszym miescie). Kolezanka tam pracuje wiec mam 50% znizki :-D Popatrz w swojej miejscowosci, na pewno jest tam jakies solarium. Zwykle w czwartki wszystko otwarte jest do 21 wiec jak Twoj maz jest w domu a maluch spi to mozesz wyskoczyc :tak:
 
Hej kobitki :-)ja tylko na chwilkę wpadam:-)
ja też właśnie wróciłam z solarium ale się ziarałam trochę przesadziłam ale zależy mi żeby się do niedzieli troszkę opalić u nas upał a ja do solarium :-)mój się ze mnie śmieje że jestem walnięta ale co tam w solarium szybciej a na słońcu to bym musiała leżeć i leżeć przy mojej karnacji;-)
dobranoc:-)
 
reklama
Do góry