reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

reklama
A ja wczoraj byłam na usg i dzidzioch waży 1900 (31 tydzień), pani doktor powiedziała, że jeśli urodzi się w terminie to będzie mniej więcej 4150 :szok: Jestem przerażona, ale gin mnie pocieszała, że z moimi kobiecymi kształtami to nie ma się co martwić wow :rofl2:
 
dziewczyny nie ma co się stresować najważniejsze że dzidzie rozwijaja sie prawidłowo:-)u mnie w 35 tyg Bartuś ważyl 2400kg a urodził się w 38 tyg i ważył 2600kg i 52 cm oraz 10 pkt.Apgar.był drobniutki (po mamusi:-))ale bardzoszybko dogonił i po 3 msc byl nawet większy od równieśników którzy urodzili sie 4kg.
Kochane nie przejmujcie się czy dzidzia za duża czy za mała ważne że zdrowa:-)powodzenia
 
Hej dziewczyny ja tylko na potwierdzenie tezy wpadlam, ze aparat usg lub lekarz sie myla! Moje małe miały wazyc w dniu porodu 2,5 kazda a urodzily sie z waga ponad 3kg kazda, takze to tylko orientacyjnie mozna brac :)
 
hej, u mnie maluch w 26 tygodniu waży 960g lekarz mówił, że sporo, ale dodał też, że tak naprawdę wystarczy 1mm błędu w pomiarach i waga już sie zmienia. Nie ma co więc się przywiązywać do danej wagi, jest tylko orientacyjna;-)
 
mój mały w 35tyg wazył 2,5 kilo w 37 urodizł sie na 3 kilo. lekarze biorą oporawke pół kilo w jedna i drugą.u mnei jak 2.900 to lekarze chcieli jeszcze tydzień na silnych skurczach mnie trzymac bo mówili ze może ważyć cos przy 2 kilo nawet.
 
heja
u mnie w 33 tyg mała wazyła 2 kg
a przy porodzie w 37 tyg wazyła 2700
lekarz nic a nic sie nie pomylił hehe 2 dni przed porodem powiedział ze waga coreczki to 2699g
wiec sie zgadza

mi sie wydaje ze to od sprzetu jest :-D
bo np w 26 tyg moja dzidzia wazyła (w poniedziałek u mojego lekarza ) 1300g
a w srode szłam do szpitala ze skorczami i tam im wyszło (na prehistorycznym usg hehe) 1850 :szok:

zadzwoniłam zaraz do swojego ginka i zapytałam czy mala mogła w 2 dni przybrac ponad 600gram
a on na to ze zalezy od sprzetu i "dobrego oka gina "
ale raczej sprzed maja stary albo nie potrafia "patrzec w niego"
wiec niemozliwe aby w 2 dni tyle przytyła hehe
a ja juz sie cieszyłam :eek:
 
Ostatnia edycja:
moja mała w 32tc (wtedy byłam na usg 3d) ważyła 2800g :szok: poród w 41tc 4460g :szok: mam nadzieje że druga osiągnie normalniejsze rozmiary...
 
reklama
Do góry