reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

Na ostatnim usg (z 18tc) Synek ważył ok. 233 gram i machał do mnie rączką :)).
Za jakieś dwa tygodnie idę znowu na usg, może wreszcie będę mieć zdjęcie!
 
reklama
Piaf to popros lekarza o fotke;)ja zawsze musialam sie upominac;P hehe ja bylam wczoraj na kontorli(na jutro mam termin) i moj Kubus wazy 3800g:)pozdrawiam
To wcale nie takie proste, bo wszystkie usg (całe 3) miałam robione w szpitalu, gdzie nie dają ot tak sobie fotek.
Dlatego właśnie robię rozpoznanie po gabinetach usg, gdzie fotki dają (albo sprzedają).


PS.
Powodzenia, bo to już...!:-)
 
To wcale nie takie proste, bo wszystkie usg (całe 3) miałam robione w szpitalu, gdzie nie dają ot tak sobie fotek.
Dlatego właśnie robię rozpoznanie po gabinetach usg, gdzie fotki dają (albo sprzedają).


PS.
Powodzenia, bo to już...!:-)

no tak...juz;)ale moj synek chyba stwierdzil ze jeszcze sobie u mnie posiedzi;p bo jak narazie cisza na morzu;D
 
Ja też pisałam niedawno, że mały w brzuszku ważył 2,5 kg w 32 tc a urodził się w 38tc z wagą 4320 i 57 długi :tak:
 
reklama
hej. Na ostatnim badaniu czyli w 25 t.c dowiedziałam się ze moj dzidziol ma 1004 g! aż sie boje ile bedzie mial pod koniec.. jeszcze 3 m-ce. :szok:
 
Do góry