reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

Baby ola - spokojnie, moja mała najpierw była o 3 tyg. do przodu w porównaniu do wieku ciąży, potem na miesiąć przed porodem miała 2700 i lekarka powiedziała że tak akurat do porodu będzie miała 3200-3300, a mała zrobiła psikusa i urodziła się 2750 - także określona waga jest mocno orientacyjna :) powodzenia :)
 
reklama
waga jest mocno orientacyjna :)

bardzo mocno orientacyjna...Kuba w dniu porodu jak podawali wage to powiedzilei lekarze że będzie miał tak 2200-2400 i że urodzi się najwcześniej za tydzień a kilkanaście godzin później Kuba przyszedł na świat z waga 3480 :-D, 54 cm...więc nie ma co się anstwiać...dzisiaj też jade zmierzyć i zwarzyc małego Franka i zobaczymy co tym razem wymyślą :p
 
heh, no to rzeczywiscie nie ma co sie nakrecac na to co mowia :tak: pewnie to nie będzie taki grubasek jak sie obawiam;)
 
dziewczyny wagą z usg nie ma się co sugerować, u mnie wg pomiarów usg mała miała ważyć 3300 a urodziła się z wagą 3800:) waga usg jest tylko orientacyjna wszystko zależy od tego jak dzdidziuś się ułozy w brzuszku,
pozdrawiam i przyjemnego oczekiwania na rozwiązanie
 
reklama
Moja Zuzia w dniu porodu przed cc "ważyła" na usg 3600, a parę godzin później ją zważono po urodzeniu i wyszło 3950:-D
 
Do góry