reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

witam!!!
Jestem w 23 tygodniu cizay i mam pytanie - ile wazy wasze dziecko w danych tygodniach?- moje w 23 tygodniu 600g - i nie wiem czy to malo czy duzo czy w sam raz:)
pozdrawiam
 
reklama
Witajcie...
Ja jestem w 23tyg i 5 dniu ciazy. Gdy byłam na usg tj.22tydz. moja dzidzia wazyła 586g wiec zapytałam lekarza czy to dobrze a on na to ze BARDZO Dobrze wiec Sonia82 nie martw sie bo to waga wrecz podrecznikowa.
 
Mój Synuś w 21- 22tyg ciąży ważył 500g, a na ostatnim usg w 32-33tyg ważył 2011 g:-) teraz jestem ciekawa ile Mały waży, ale dowiem się tego dopiero po porodzie, czyli za jakieś 25 dni:baffled:;-) Sonia myślę, że nie masz się czym martwić bo wszystko jest w porządku:-D Powodzenia:-)
 
Moje dziecię w 20 tygodniu ważyło 475 gr, w 23 tygodniu już 720 gr a teraz w 32 tygodniu waży 2170 :)))) czyli jakieś 200 gr więćęj niż jego standardowi rówieśnicy:)) I według lekarza to jest bardzo słuszna waga.:))))
 
reklama
Mam pytanie... Ile maja wzrostu wasze dzidzie bo jak bylam ostatnio na usg to moj chloptas miał tylko 22cm a podobno w 23 tyg powinien miec ponad 25. teraz jestem w 25 tyg i nie wiem czy mam sie czym martwic.
 
Do góry