reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

A mi lekarka powiedziała, że na usg podaje się tylko wagę dziecka i że długośći nie jest w stanie mi określić:szok:
 
reklama
ja jestem w 40 tygodniu i moje malenstwo ma 3200 ale z ta waga to jest roznie moja pierwsza corcia jak miala robione usg to miala miec prawie 4 kilo a miala 2730
 
W pierwszej ciąży w 33 t. 3 d. dzidzia miała 2274g, potem w 39 t. 1 d.3630g. Jak poszłam do lekarza na 2 dni przed terminem porodu, to lekarz stwierdził, że dziecko będzie za duże :shocked2::szok::eek:, bym mogła je samodzielnie urodzić, bo ma ok. 4.5 kg, dlatego wywołali mi poród, a okazało się, że Natalka miała 3.5 kg :sorry2::-p. Dlatego nie ma co tak dokładnie patrzeć na te ich pomiary USG, bo się często mylą :tak::-).
 
Dziewczyny to ja podam mój przykład :-)
Na miesiąc przed porodem syn miał mieć 3200 :-)
Na tydzień przed 3800 :-)

A jak się urodził miał 4950 :-D

Ja już nic nie mówię o USG :-) Czasem się myli :-D
 
a u mnie inaczej. jestem w 36 tc i mała wazy 1900, czyli zdecydowanie za mało. i mam nadzieje ze faktycznie usg sie myli i jednak dzidzia bedzie wieksza ...
 
Czesc Mamuski nasz malenki w 24tyg wazyl ponad 750g +- 100g wiec usg nie jest wyrocznia....milego tycia...hihihhihi
 
reklama
witam. Jestem w 37/38 tygodniu ciąży i wczoraj na USG mój gin określił wagę mojego synka na ok.2800.... Powiedziała że to " chudzielaszek". Barzdo się tym zmartwiłam. Oczywiście z małym wszystko ok, ale ja i tak sie martwię czy dziecko nie jest za małe????????
Proszę o odpowiedź.
 
Do góry