reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

reklama
Justynaj moj Alex mial byc Maciusiem, ale tak w 38 t zmienilismy na Alex I jak sie urodzil tak zostalo.
Victor nie mial imienia przez kilka dni :p mial byc nicholas ale stwierdzilismy ze jednak Victor.

A teraz chlopiec to prawdopodobnie Emilian, a dziewczynka Amelia.

U nas Alex czytaja Alex a Ty gdzie mieszkasz ??
Ja tylko blad zrobilam ze Alex jest Aleksander. W przedszkolu juz sie przestawili na x I na Alex bo I tak my go wolamy.
Bede musiala dokumenty zmienic.

Inomama usmialam sie z tych imion.
moze Bogumira ??
Ja ogolnie nie lubie takich imion, ale jak ktos lubi to przeciez nie moja sprawa.

A tez nie lubie jak mi sie ktos wtraca.
Moja mama jp. Stwierdzila ze Amelia to nazwa choroby...
 
mi tez sie Amelia podoba, i nie maialm pojęcia ze to nazwa choroby

u mnie Filipka na pewno nie bedzie bo mąż buntuje sie bardzo, a chce zeby jemu imię tez sie podobalo, wiec moze Antoś. ostatnio powiedzilam mu Florian ale oburzyl sie ze wszystkie imiona na F mogę sobie darowac:) - uparciuch taki
 
A mnie sie tam Amelia nie kojarzy wogole z choroba tylko z tym francuskim filmem sprzed ladnych kilku lat;-) bardzo mi sie podoba. A o chorobie pierwsze slysze.Na szczescie widzialysmy juz swoje bobasy i raczki i nozki maja, wiec juz tez spokojniej sie to czyta:-)

Fifka a to cos nowego, widac chyba ulepszyli te przewijaki na lozeczko, bo te kilka lat temu jak moja pierwsza sie urodzila, to takie plaskie na dole,ze kladziesz na lozeczko i tyle;-) ale widocznie dosc duzo ludzi narzekalo i dorobili bolce:-)

Ajj. sorry to nie w tym temacie wpisalam.taka jestem zakrecona w tej ciazy,ze naprawde martwie sie co bedzie z ta praca :)))
 
Ostatnia edycja:
Ja dostałam do przewijaka 4 plastikowe bolce i śrubki do samodzielnego wkręcenia :-D super rzecz bo człowiek spokojny był że nawet jak oprze się o przewijak to go nie przesunie... (a jak dwa bolce sie odkręciły i z lenistwa się ich nie przykręcało to dwa razy łapałam przewijak...
 
mi się Amelia bardzo podba, ale teraz kurcze co druga dziewczynka to amelia...:p u nas będzie Oliwia albo Maja...jakos ostatnio do Mai się skłaniam:)
 
reklama
Fifka no wiem mama mi mowila, ale Amelia mi sie podoba mimo wszystko i jak by sie okazalo ze dziewuszka to bedzie najprawdopodobniej Amelia :-) hehe
A Mama bedzie musiala sie z tym przegryzc.
 
Do góry