reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

A my niedawno podjelismy decyzje, ze bedzie Wiktorek, szukalam, szukalam tak , zeby i Dawidowi i mezowi sie podobalo i sie udalo.Takze mozna wpisac na liste, ze bedzie Wiktor :-)

Tina u Ciebie Wiktoria a u nas Wiktor, to mnie troche tez natchnelo :-)
 
reklama
Ciesze sie zze natchnelamm:)):D Wiktor piekne imie. Maly to taki słodki bąbel , a dorosly to taki kojarzy mi sie prawdziwy elegancki męzczyzna:)) super! U mnie jesli chodzi o chlopaka to mój juz dawno uparł sie na Kacpra i inne imie zupelnie nie wchodzi w gre:p
 
Dziewczynka Oliwia
Chłopak Paweł albo Filip

ja mam takie wrażenie, odczucie, ze to dziewczynka:) ale nie wazne co, wazne aby bylo zdrowe- to moja pierwsza ciaża wiec jak bedzie chlopak to bede szczesliwa, jesli dziewczynka to tez bede szczesliwa :)


 
Tydzien temu jakbyłam to wyszło ze bedzie 4 syn. :) Grund by byl zdrowy. a waga małego na 18-19 tyg to 385g. tak wiec moj chlopaki przy urodzeniu wszystkie byly duze. 1. 3500 2. 4700. 3 4220. i 4 nie uchronnie bedzie szedł w 4 kg.
 
ja muszę na nowo wymysla imię dla chłopaka...I narazie z męskich podoba mi się Tymon--I to największy typ jest, ale tez Aleksander, Borys, Igor, Hubert, ...nie wiem...zobaczymy:)
 
Ikasia z podanych mi się BARDZO podobał Hubert :tak: Tyle że u mnie mąż zaprotestował.



Sylka Wiktorek też ślicznie! Znam dwóch! Fajne chłopaki! :-D
 
Ikasia a mi sie najbardziej podoba Aleksander:-) Znam tez jednego Tymonka , bardzo grzeczyny chłopczyk:-)

fifika dzieki, ja nie znam zadnego Wiktorka, mam nadzieje , ze tez bedzie fajny chlopak. Pamietam jak moja ciocia dowiedziala sie jak ma na imie pierwszy synek i skomentowala ..Dawid..oj zobaczysz bedziesz miala..Dawidki to straszne urwiski ...łobuzy. U nas to sie nie sprawdzilo bo nasz jest raczej spokojny, chyba , ze sie zmieni:-):-)
 
reklama
Mozecie mnie wysmiac, ale mi sie podobał zawsze Staś, Franek;p
Nataniel tez bardzo mi sie podoba imie;p Ale na zadne z tych trzech nie zgodzilby sie moj chłop!!!!!!:angry:
 
Do góry