reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

A moj synek wymyslil , ze braciszek bedzie mial na imie Dawidek II:-), albo Miłosz i juz nawet maz zaczal mowic ze moze jednak Milosz, z Gabrysia rezygnuje bo jednak pomimo , ze bardzo mi sie podoba to troche to smiesznie zeby byl Gabrys i brata coreczka Gabrysia. Mi sie podoba Patryk ale mezowi nie. Wiec jeszcze nie ma zadnej decyzji. A z Dawidkiem na tym etapie ciazy juz bylo postanowione , ze bedzie Dawid.

Amelek jest naprawde duzo, nawet u mnie w przedszkolu jest po kilka w grupie, Kubusiów,Filipków, Zosi, Zuziek,
 
reklama
Ja dostałam do przewijaka 4 plastikowe bolce i śrubki do samodzielnego wkręcenia :-D super rzecz bo człowiek spokojny był że nawet jak oprze się o przewijak to go nie przesunie... (a jak dwa bolce sie odkręciły i z lenistwa się ich nie przykręcało to dwa razy łapałam przewijak...

mi się przewijak popsuł :( ciągle te bolce zaczynały się odczepiać... P niby naprawiał ale skończyło się na tym, że przewijak w kąt wylądował, a strasznie był mi pomocny.

jejku ale nazwa choroby... i chyba już nigdy nie nazwałabym tak dziecka...
dla mnie imię dziecka musi mieć ważne znaczenie, zarówno Nataniel jak i Gabriel znaczą "dany od Boga" czy jakoś tak.. i dziecko jest dla mnie takim darem :)
 
Ale Amelia tez ma swoje znaczenie, to jest imie starogermanskie co oznacza m. in silna, pracowita , niezmordowana w pracy "

My zanim wybralismy imie duzo czytalismy o ich znaczeniu , tak ja I dla chlopca - padlo na Amelie ( a film tez uwielbiam I moze mialo to swoj wplyw)
Znowu tutaj strasznie popularne jest Maja ( Maya) co druga dziewczynka na placu zabaw ma tak na imie!A teraz bedzie Anthony I to juz postanowione od 20 tyg. pierwszej ciazy kiedy czekalismy na usg polowkowe, bylo juz wiadomo, ze albo Amelia albo Anthony . Zadzwonilam do mezusia do pracy po usg, ze sa dwie raczki...dwie nozki........ a pomiedzy nimi.......... szparka panny Amelii !:-)I tak caly czas,kiedy odkladalam cos po Amelci powtarzalam " to sie przyda dla Antka" I teraz juz za pozno na zmiany , Antos jest juz z nami za dlugo :-D
 
Ostatnia edycja:
Ania, u nas też bedzie Wiktoria:)) Ze bede miała córeczke Wiktorie, wiedziałam od kiedy zaczęłam kumac i nazywac lalki:p
 
u mnie wiadomo co bedzie Chłopak.... 4 Mam 1 syn Marcin 2 Wojtek # Szymon 4...heh nie wiem
Najstarszy syn stwierdził ze bedzie jeszcze jeden szymek. ???? umnie krąży w myslach Fabian , Kajetan ( pasuje do Wojtka)
 
reklama
A u nas znów mała zmiana :D Marcin stwierdził, że chyba jednak nie Monika...ech nadążyć za tymi chłopami. No normalnie zmienny jak baba w ciąży :-D
A zaczyna mu się podobać Natalia.
Kacpra dalej podtrzymuje (zobaczymy czy mu się zmieni. Póki co twierdzi że Kacpra jest na 100% pewny :-D )
 
Do góry