reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

A czy chuśtawka nastrojów też zalicza się do objawów ciążowych?
Mania, czy jak się dowiedziałaś, że jesteś w ciąży to po jakimś czasie miałaś takie dziwne objawy np. rozdrażnienie a za chwilke błogą radość??


Całuski dla maleństw. :-*
 
reklama
ja z natury jestem rozdrazniona ;D ;) ale powaznie.... jeszcze przed terminem spodziewanej @ wszystie znaki na niebie mi podpowoadaly ze cos jest inaczej ;) z tym rozdraznieniem to wyszlo troszke pozniej ale zanim te II kreseczki sie pojawily mialam straaaaaasznie nabrzmiale i obolale piersi duzo bardziej niz zazwyczaj przy okresiea brodawki troszke bardziej sciemnialy i zrobily sie wieksze, potem poawila sie nadwrazliwosc na zapachy i ogromna sennosc, zaraz potem mdlosci i wybuchy niekontrolowanych emocji....bardzo szybko mozna mnie bylo wyprowadzic z rownowagi i doprowadzic do placzu :p
okropne uczucie niemocy zapanowania nad tym wszystkim

Dziewczyny! mam nadzieje ze te rozluznienie weekendowe zaowocuje i pojawia sie II ;D
kciuki trzymamy!!!! ;)
 
Hmmmmm a jednak zatestowalam wczoraj brzuch mnie b. rozbolam tak jak na @ i nie moglam sie powstrzymac i jak sie spodziewalam tylko jedna krecha ale pocieszam sie tym ze do @ jeszcze 5 dni i moglo nie wyjsc . Ale co mi mowi ze to jeszcze nie tym razem .
 
Agi! W końcu się uda, ja też tym razem czekałam z napięciem i szybko testowałam przez Luteinę ale nie czułam nic i tak się stało. Trzymam kciuki by u Ciebie było inaczej! :D
 
Musi, musi. Nie ma innego wyjścia.
Ja w przyszłym tygodniu ide sobie z gin pogadać :) Zobaczymy może w końcu coś ruszy do przodu, bo jak narazie to wydaje mi się, że stoję w miejscu. Lecę się wykąpać i spać. Dobranoc :)
 
Hej dziewuszki nie dawno własnie wróciłam z pracy i muszę Wam powiedzieć ,że przez cały dzień żle się czułam miałam jakieś mdłości -a @ jeszcze nie mam,nadal się spużnia. Nie wiem może to złe samopoczucie to nie jest związane z tym o czym marze tylko stresem i przesileniem wiosennym-zobaczymy co będzie a jutro rano robie teścik.Muszę się z Wami porzegnać na kilka dni ,bo jade do teściów,jak wróce to odrazu dam znać.Nie wiem jak wytrzymam te kilka dni bez BB I Was oczywiście.Pozdrawiam i fasolkujcie. ;D
 
Lana daj znać jak najszybciej!!!!! Czekam z niecierpliwością "przyszłej cioci" ;D pozdrawiam i trzymam mocno kciuczki.
POWODZENIA
 
Lana trzyma kciuki i mma nadzieje ze zafasolkowalas , ja chyba w tym miesiacu juz nie bede testowac  :( bo czuje ze @ zbliza sie wielkimi krokami  ale co tam czerwiec na testowanie tez jest dobry  ;)
 
reklama
Lana, my nie wiemy jak wytrzymamy te parę dni bez wiadomości od Ciebie!!!!
trzymam kciuki, żeby się udało!!!
Agi, nie trać nadziei, a jak coś to masz rację, czerwiec też fajny miesiąc :)
DreamsAboutBaby, będzie dobrze!!!!
dobranoc :)
 
Do góry