reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Witam dziewuszki -u mnie na Pomorzu Zachodnim ciepluchno 20 stopni,ale pochmurno i chyba będzie padał deszczyk-ale ogólnie jest GIT ;D.Dziś lub jutro mam termin @ -ZOBACZYMY-może nie będzie wstręciuchy @ ::) -ALE SPOKO NIE NASTAWIAM SIĘ -najważniejsze to spokój i wyluzowanie.Pozdrowionka dla wszystkich.PA!!!pa!!!! ;D
 
Lana trzymam kciuki żeby @nie przyszła.
u nas też piękna pogoda-całe szczęście bo wczoraj padało cały dzień. Zaliczyliśmy spacerek (na którym było mi niedobrze co dobrze wróży ;) ) i teraz czas na obiadek. pozdrawiam was gorąco
 
Zgadzam sie z Lana u mnie tez na Pom.-Zach.  i to samym jego poczatku  ;) tez piekna pogoda . Pozdrawiam wiosenno -letnie z 44wysp :)
 
Izabelka- dzięki za kciukaski ja za Ciebie również trzymam  ;D Daj znać gdy będziesz się testować.
 
Hej Dziewczynki! Zaciskam kciukasy mocniej! Lana -Oby w tym miesiacu nie przyszła!

U mnie na Dolnym Ślasku-cuuudowna pogoda....Opaliłam sie! Kąpałam w jeziorku..pływałam motorówka! Suuuuuper!!Ah..żyć nie umierać
Zyc i rozmnażać sie:) ;D ;D ;D!!
Oby wiecej takich dni!

Trzymam kciuki i całym sercem wciaz jestem z Wami!
Pozdrawia-Dolny Ślask!!
 
Vitall-Doda dzięki za piąstki .Ja również za Ciebie ściskam kciuki.Nie martw się zobaczysz będzie dobrze i bociuś z "fasolinką" napewno do Ciebie zawita. ;D Buziaczki dziewuszki ,trzymajcie się cieplutko i nie dołujcie sie kochane -wierzę w to ,że wszystkie zostaniemy wkrótce mamusiami ;D
 
Hej!

Trzymam kciuki za Was wszystkie! Oby @ nie przyszła, a testy pokazały II kreseczki :)
 
reklama
Do góry