reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Cześć dziewczynki :) Powtórzyłam dziś rano test i wynik pozytywny, no tym razem ewidentnie widac II. Chętnie wkleiłabym zdjęcie, ale mam problemy techniczne. Niestety zupełnie kolorowo u mnie też nie jest, gdyż od razu dostałam infekcję i dziś biegiem organizowałam sobie gin.
Dostałam leki, ale gin nie mogła potwierdzić ciąży bo macica jest jeszcze za mała. Musiałam na miejscu zrobić hCG (jutro wynik).
Jeśli jutro ciąża się potwierdzi chce mi dać od razu zwolnienie lekarskie-nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.

zuzu ja z poprzedniej ciąży pamiętam, że jeśli coś od czasu do czasu mnie pobolewało to gin twierdził, że to normalne. Leki dostałam dopiero jak ból powiedzmy trwał przez jakieś 2-3 dni po kilka godzin
 
reklama
Verte, wielkie gratulację !! Na pewno jutro wyjdzie ładna betka, czekamy więc na wieści :) I dbaj o siebie teraz. Infekcja się nei przejmuj, często się przytrafia w ciąży :)

Zuzu, kochana, sama się nakręcasz chyba.. mówie Ci, uspokój się, jak widzisz każda z nas Ci tu mówi, że bóle takie to coś normalnego, w końcu jakoś fasolka musi się tam rozwijać i następują liczne zmiany. Wiem, że się niepokoisz, szczególnie, że lekarz Ci głupot nagadal, ale bez przesady.. I nie bierz za dużo tych leków, bo to nie do końca pomaga :)
 
verte gratulacje!!!
LILITH, cześć :-D super, że przeprowadzka zaraz! Jesteś już po owu chyba? Może to staranie-niestaranie w tym cyklu przyniesie efekt? ;-)
 
LILITH ta przeprowadzka może się tak przysłużyć, podobno najszybciej efekty przychodzą w tych sprawach jak człowiek oderwie od tego myśli. więc trzymam &&&&&&&&
 
Witam kobietki, mam pytanie i mam nadzieję że mi pomożecie. Zrobiłam sobie przed chwilą test owulacyjny i wyszedł pozytywnie. Dwoe mocne krechy. Tak mi się wydaje, że to znaczy że owulacja będzie za 24 godziny. I teraz nie wiem czy mam molestowac męża dzisiaj czy dopiero jutro. Dodam, że staranka były już wczoraj. Jak myślicie? Jak Way miałyście? POzdrawiam ;-)
verte Gratulacje!!!
 
ja sie przytulałam codziennie..... i raz co 2gi.... ale na spontana i juz sama nie wiem kiedy doszło..... heheh niby wg kalendarza to twn spontan..... wiec do dzieła....
 
reklama
ja sie przytulałam codziennie..... i raz co 2gi.... ale na spontana i juz sama nie wiem kiedy doszło..... heheh niby wg kalendarza to twn spontan..... wiec do dzieła....
przez cały cykl czy do owulki i kilka dni po? mniej więcej?
bo ja mam chyba owulke teraz i nie wiem czy mamy już do końca cyklu działać czy jeszcze kilka dni, a tak szczerze to jesteśmy już troszkę tym zmęczeni ?:?P
 
Do góry