reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Verte!!!!OGROMNE GRATULACJEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilith może do nowego mieszkanka wprowadzicie się już w 4??

Maluchy szaleją po brzuszku,ja pomimo gardła czuje się lepiej niż ostatnio,dzisiaj nadrabiam troche 3 dni prawieniejedznia.
Też jestem ciekawa co powiedzą 18 pewnie dostane mase badań do zrobienia (tak jak powinno to być) bo do tej pory gin mi kazał raz zrobić badanie krwi i moczu!! Jak byłam z Gabi to na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na ok 10.
Czytałam że przy wspólnym łożysku można mieć usg nawet co miesiąc a wizyty na początku co 3 tygodnie a potem nawet co tydzień.
 
verte też gratuluję i zazdroszczę...
kurczaki...
my tylko tak co 2-3 dni od okresu...no a teraz przed owulka dwa dni pod rząd... bo nie mieliśmy wcześniej warunków ...
3majcie &&
ale gin powiedziała mi dziś,że za wcześnie jeszcze na zmartwienia...
 
Ostatnia edycja:
Poziomki, na pewno wszystko będzie dobrze a ile razy będziesz mogła zobaczyć swoje maluszki :)

Ja po owulce Kahaka :) Nawet się nią nie napalałam bo ciężko było się skupić :D Wiadomo co mi teraz w głowie tylko, no ale jak mówicie, kto wie ;]

Co do testu, to starania zaczynamy 12 godzin po teście pozytywnym :) owulacja może wystąpić do 36 godzin, tzn. po tym czasie następuję dopiero uwolnienie komórki :)
 
Lilith dziewczyny na bliźniakach piszą że na początku miały usg co 3-4tyg a później
co 2,1 tydz a przy jednołożyskowych na pewno będą tak często o ile nie częściej:-D
 
Poziomki, ważne byś Ty z opieki była zadowolona i by było wsi ok. A jak usg ma być często to niech tak będzie. Z Jud w ciąży miałam co miesiąc i pamiętam, że się doczekac tego nie mogłam.. wszyscy mówią, że po co często.. ale to miło dla własnego spokoju wiedzieć i popodglądać
 
Jak leżałam z Gocha w ciąży to nawet co 2 dni robili usg.
Przy jednołozyskowych w inny sposób nie skontroluje się czy nie zaczeły się podkradać:tak: tylko mierzenie i ew dopler dadzą odpowiedź
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
Mogę sie przyłączyć?
Ja testuje w czwartek, nie mogę się już doczekać.
Gratuluje tym co udało się już zafosolkować i trzymam kciuki za wszystkie starające się i testujące:-):tak:
 
Do góry