reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

witaj

kitek dzięki chętnie do ciebie się zgłoszę na pogaduchy po Świętach strasznie mi was brakuje:tak: co do przedszkola to nadal czekamy na listę, dowiemy się 20 kwietnia czy został przyjęty:zawstydzona/y: więc jestem trochę jak na szpilkach.

Zdrówka dla całej rodzinki a w szczególności dla malutkiej!!! Fajnie że Majeczce tak podoba się balet tylko uważajcie na jej stawy bo moja siostrzenica po kilku latach tańczenia musiała poddać się operacji obydwu kolan a ma dopiero 16 lat. Co prawda nie zniechęciło to jej i dalej tańczy


DZIEWCZYNY ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH POCHODNYCH I PEŁNYCH RADOŚCI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ SMACZNEGO JAJKA !!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sie melduje!
Basiu masz stuprocentowa rację w swoim przedostatnim poście... Swoją środa, jak sprawdziłam, ze mój ostatni wpis to 20 stycznia to się złapałam za głowę!
U nas szybko... za szybko. Kubula w szkole bardzo dobrze, wszyscy w szoku, bo problemów brak i oby tak dalej.
Bartula też dobrze, wyszedł z cienia starszego brata i robi za gwiazdę, a charakterek to on ma... przedni hehehe.
Ja w trakcie leczenia i mam nadzieje, ze nikt już nic nie znajdzie. W każdym razie pod koniec miesiąca kontrola i oby było git. Także kciuki poproszę.

Kittek jeszcze raz zdrówka dla Was. Oby teraz pogoda Wam sprzyjała i wszelkie dziady wirusowe poszły precz.

Basiu dzięki! przywołałaś mnie do porządku hehehe. Kciuki za wyniki, w moje imieniny wiec musi być cacy.

Agnieszka tyle czasu podtrzymywalas forum, gdzie uciekałas?

Wychodzić dziewczyny z norek!

Ślemy pozdrowienia dla wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
Cześć.
Aniez jestem ale gadanie samej ze sobą jakos mnie nie pociąga a ostatni nie miałam nastroju żeby się udzielać ;-)

Dziękuję za gratulacje dla Marka. Tym co nie wiedzą spieszę powiedzieć że Marek zdobył swój pierwszy medal w taekwon-do na zawodach ogólnopolskich :-)
U nas ok. Naprostowało się parę rzeczy.
Poza tym czekamy na wymianę okna dachowego w łazience i nowe okno w kuchni.
Janek ok. W szkole radzi sobie bardzo dobrze :-)
Poza tym wsio ok :-)
Marek ma wadę zgryzu (nie pytajcie o fachową nazwę bo nie pamiętam) i musi mieć zeszlifowane górne i dolne 1,2 i 3... Będzie ciężko...
 
To i ja się melduję, całe wieki mnie nie było, ale myślami często przy Was:)
U nas nic ciekawego się nie dzieje, może poza tym, że na dniach się wprowadzany do naszego domku:) wiem, że całe wieki nam to zajmuje, ale jednak..
Mati 23 marca skończył 5 lat i łobuzuje ile się da. Ostatnio w koalicji z siostrą, dzieje się czasami...Hanka rozgadana i charakterna nie wiem po kim, my tacy spokojni ludzie:)
Praca mnie przytłacza, wiecznie coś, siedzę po nocach, weekendu już prawie też nie ma, bo papierzyska straszą z konta. Czekam na wakacje...

Aga, gratki dla Marka, zdolniacha. Mamę pewnie duma rozpiera, super:) Szlifowania zębów nie zazdroszczę. Mati by sobie za żadne skarby nie dał nic w zębach robić, mały panikarz. Ostatnio miał laserowo podcinane wędzidełko i godzinę przed zabiegiem darł się w wniebogłosy. Trzymam kciuki za Marka.

Aniez, kciuki zaciskam. Będzie dobrze:) Bartula - Słodziak gwiazdorzy, nie spodziewałam się tego:) Świetnie, że Kuba w szkole sobie radzi - nie mogło być inaczej!

Kittek, zdrówka dla was. Może i lepiej, że impreza przełożona, będziecie miały pogodę. Gratki dla Mai za naukę języka angielskiego. Mati też lubi, ale on tak śmiesznie zapamiętuje wyrazy, tworzy nowomowę:), ale sprzecza się, że tak ich pani uczy.

Faktycznie forum ucichło, żeby nie powiedzieć zamarło, trochę to przykre. Może jeszcze nie wszystko stracone, dziewczyny dajcie chociaż znać co u was. Pozdrawiam
Uciekam spać
 
cześć dziewczyny

u mnie wszystko idzie na przekór już ostatnio brakuje mi już sił, nic się nie układa. Wiktor nie dostał się do przedszkola mimo że pięciolatek i z orzeczeniem. Gmina kieruje wszystkie 5-latki do "0" zerówek przyszkolnych i od nowa zaczynam całą batalię teraz o przyznanie mu zgodnie z orzeczeniem przynajmniej nauczyciela wspomagającego:wściekła/y::-( bo jak twierdzą nie ma przepisów nakazujących zatrudnienie takiego nauczyciela w klasie zero, a przysługuje on dopiero uczniom klasy pierwszej. A na dodatek wszyscy zgodnie twierdzą że nie wiedzą co z nim zrobić:no:. Dzisiaj rano zawiozłam kopię orzeczenia do Urzędu i czekam co wymyślą te mądre głowy - wiem że była narada dzisiaj ale chyba nic dalej nie wynikło , szukają dla niego miejsca.

Ja sama już ledwo żyję, rozjechały mi się hormony mam niedoczynność tarczycy a ponad to czeka mnie zabieg chirurgiczny, ale nie mam nawet czasu umówić się na wstępne badania do szpitala.


Aniez
super że Bartuś tak dobrze sobie radzi, wszystkiego najlepszego z okazji imienin ;-)

Agnieszka gratulacje dla Marka i dumnej mamusi

Sorry za smęcenie a tak w ogóle



WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SPEŁNIENIE WSZYSTKICH DZIECIĘCYCH MARZEŃ DLA WSZYSTKICH NASZYCH 5-latków, MOC BUZIAKÓW I UŚMIECHU NA CODZIEŃ !!!!!!!!!!!




 
Ostatnia edycja:
hej, w koncu tutaj dotarlam:-)
u nas nieco sie uspokoilo i z chorobami i wogole.
ja zdalam 2 egzaminy, zaliczylam tez kurs przygotowawczy do 3go wiec trzymajcie kciuki, bo w czerwcu sie odbywa, a potem nastepny w lipcu wiec czasu za duzo nie mam :-(
dzieciaki super. starszy naucyl sie wlasnie jezdzic na rowerze bez kolek bocznych (opanowal to w doslownie 5 minut:szok:) wiec jest mega dumny z siebie a ja z niego:-D mlodszy szlifuje chodzenie i nasladowanie brata;-)

Kittek, daj znac kiedy dokladnie bedziecie w maju, mam nadz ze uda sie spotkac:tak::-)

Basia, trzymam kciuki, zeby sie udalo cos z ta zerowka zalatwic.

Gosia, gratuluje przeprowadzki :-) i zazdroszcze tego domku bardzo:-p

dziewczyny, myslimy o wyjezdzie w Bieszczady w te wakacje, z chlopakami oczywiscie. czy macie moze jakies sprawdzone miejsce do polecenia?
 
Bry wieczór :-)
Jestem, żyję (ledwo bo dziś jestem mega padnięta).
Okna dachowe zrobione :-) a wczoraj i dzisiaj był pan co obrobił od środka te okna (dziś szlifował gładź dlatego jestem wykończona po sprzątaniu) i już to wygląda przyzwoicie :-) Dzisiaj też był pan od pomiaru kuchni :-D prawdopodobnie w przyszły czwartek będzie wstępny projekt :-)
Moje dzieło, o którym pisałam pod koniec ubiegłego roku już gotowe :-D pochwalę się po komunii :-) Jestem z siebie dumna i bardzo zadowolona z efektu :tak:
Do komunii coraz bliżej bo juz 24go :-) jutro jade odebrać sweterek na wypadek zimnicy a w poniedziałek muszę zamówić ciasto i tort. A potem już tylko przygotować dom do imprezy bo komunię robimy w domku - catering zamówiony także luz :-)
Czeka mnie sporo przyjemności w najbliższym czasie bo 14 czerwca jedziemy do Bańskiej Bystrzycy na koncert Nightwish i Sabatonu :-D a w sierpniu wczasy a po wczasach koncert Linkin Park w Rybniku :-)

Basiu powodzenia w załatwianiu...
Aniez kciuki żeby wszystko już było teraz dobrze.

Odezwę sie jakoś po komunii ale kiedy nie obiecuję :-)
Pozdrawiam was wszystkie.
 
Wita się kolejna zagubiona owieczka hehehhe
Dzikie tłumy hehe..
Umnie czas zapierdziela ze hej. zwłaszcza ten rok...nigdy w zyciu tak czas mi nie leciał jak od nowego roku...ja nie chce umierać :) a lata lecą...moj pieciolatek w sumie bez zmian w przedszkolu grzeczny a w domu daje popalić, ze nie raz łezka poleci ...życie... nAjmłodszy ..bezproblemowy od samego poczatku..pociecha taka mała ze az szkoda że dorasta.
U mnie w sumie duzo sie dzieje i nic, przy domowym podwórku duzo pracy, obowiązki gospodarcze, ogrodowe, dzieciowe i małżenskie heheh. szczerze tez tesknie do Naszych kowersacji na forum... jak był czas bycia być na bierzaco.
Pozdrawiam Wszystkie!!!!
 
Witam się :-)
Już po komunii. Zdjęcie wstawiłam w zamknięty :-)
Myślałam, że będę miała trochę luzu ale dalej mam kołomyję taką, że zapominam jak się nazywam...
Kuchnię zamówiliśmy, okap i płyta gazowa zakupione czekamy tylko na dostawę :-)
Tylko pogoda mogłaby być lepsza...

Uciekam pacyfikować młodych bo jasno jest i nie chcą iść spać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chyba jednak każde forum umiera śmiercią naturalną,
przyjaźnie zostały zawiązane i scementowane -i bardzo dobrze :-)
Ci, którym nie było ku sobie nie musza być na siebie skazani -też dobrze:sorry:

Jedne fora się tworzą inne zamykają -wszystko przenosi się na zamknięty, gdzie można być szczerym do bólu w nieskrępowany sposób.

Ja się pojawiam bo chyba znowu będę mamą -weszłam nawet na majówki 2016 ale to już nie na moje zdrowie :-D
Nie nadążam hehe

To co się działo przez ostatnie 5 lat u mnie można porównać do kolejki górskiej
teraz kolejny etap, który albo rozpędzi na nowo moje życie albo je na chwilę uspokoi -aplikacja adwokacka w pakiecie z niemowlakiem

Ten kto potrzebuje -może zawsze na mnie liczyć bo ja nie zapominam ;-)

Miłego weekendu Mamusie
 
Ostatnia edycja:
Do góry