reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

witam po kilkudniowej nieobecności. Piękna pogoda i jakoś tak nie po drodze mi na laptop było.
W weekend gości mieliśmy, a od poniedziałku młyn. Mój pierwszy koniec roku, tzn Igora i w szoku jestem, bo co chwila coś. Testy, wierszyki, festyny itp, itd. Juz mi się marzą wakacje, jeszcze tego pożałuje, wiem.
Kubusiu najlepsze życzenia od nas!!!!
MamoPaulinki
mam nadzieje, że te leki pomogą, a zmiana otoczenia też myślę, że dobrze Paulince zrobi.
Kittek zaciskam kciuki.
Gosieńka tydzień szybko zleci, a Mateusz opalony wróci:-) Helenka to taka pomocnica, że ja się bardzo cieszę z jej asysty:-)

więcej nie pamiętam, uciekam
 
reklama
hej ale upał lubię to :-)
Gosienko nie kuś ;-) póki co czekamy na was
Dorotko masa pracy przed wami ale warto już niedługo i marzenie się spełni
Aniez ale fajną wam niespodziankę zrobiła Gosienka , sto lat dla Kuby
Wronka jak tam sakramenty zaliczone ???;-)

cały wieczór nie mogę dojść do siebie po informacji z tv o 3 letniej dziewczynce, która zmarła w samochodzie bo ojciec o niej zapomniał jestem w takim szoku jak można zapomnieć o dziecku :-(
Nata opisała na blogu podobną sytuację, z którą dzisiaj się spotkała. Co się dzieje czy ludzie nie mają mózgu jak można zrobić coś takiego własnemu dziecku??
 
Hejka

Teraz będę podobnie jak Nata kiedyś wpadać na forum o wczesnej godzinie ;-):-D
Nawet nie wiecie jakie super jest powietrze o poranku, zwłaszcza że moje róże w tym roku oszalały i mają tyle kwiatów i tak pachną ech cudnie :-) Zwierzaki trochę zdziwione że tak wcześnie dostają jeść ;-)
Prysznic zaliczyłam i teraz kawkę popijam.

Emil dzisiaj na dni otwarte jedzie to jednego z gimnazjów i to mi uświadomiło że w przyszłym roku, już :szok: mój malutki wielki chłopak podstawówkę skończy :szok:

Mateusz dzwoni codziennie i jest zachwycony, wczoraj tylko trochę marudził że w morzu się kąpać nie mogą a tak ciepło i że tylko 15 minut mogli nogi do kostek moczyć ;-)

Marysia &&&& za połówkowe wszystko będzie dobrze :tak:

Anna zobacz pierwszy koniec roku jak to zleciało a dopiero co pamiętam fotkę Igora na rozpoczęciu roku:-) u nas też szał ciał bo Emil w tym tygodniu parę rzeczy musi zaliczyć szybciej no i w czwartek ma egzamin w szkole muzycznej a że on na wszystko ma czas to już tego nie skomentuję :baffled: Helka to ciągle o Wiktorku opowiada, nie ma dnia, już się Pani Ola w przedszkolu śmieje że musimy o młodszym rodzeństwie dla Helki pomyśleć ;-):-D

Mamusia przyjazd nadal aktualny :-) Miałam wczoraj podobny wieczór jak o tym dziecku usłyszałam :-( masakra jakaś, wielka tragedia dla tej rodziny :no:


Kurcze już nie raz o tym pisałam niby jak mam całą trójcę w domu to dość często szału dostaję;-) ale jak któregoś w domu nie ma na dłużej to jest od razu tak pusto, ciszej ja nie wiem :-( Dzisiaj Mateusz ma urodziny więc pewnie dlatego jakoś mi smutno, bo rano dostałby mega buziaka, potem worek z cukierkami do szkoły a popołudniu prezent i obowiązkowe lody a tak tylko do niego zadzwonię :-(Matka kwoka jak to S mówi ...

Miłego dnia kobietki
 
Gosieńko - jak miło Cię widziec o tej porze - ja się codziennie zbieram aby zadzwonić ale zawsze coś :)
W takim razie na kawę się już nastawiam :)

zaczynam planowac co będziemy robić jak przyjedziesz :) więc szykuj się :)

Nie mieści mi się w głowie jak można zapomnieć o dziecku i zostawić Je w samochodzie - odsyłam do mnie na blog - sprawa z wczoraj u mnie pod domem. Ja zareagowalam i dostałam zjebkę, ale mam to w nosie być może uratowałam dziecku zycie
 
Witam się....
My też w szoku... jak można zapomnieć o tym że wiezie się dziecko?? Nie wiem, nie rozumiem, nie ogarniam... z jednej strony mam ochotę faceta powoli uśmiercać - tak jak ta mała zmarła - w męczarniach, a z drugiej strony... szkoda mi tych rodziców...oboje w psychiatryku wylądowali...

Wczoraj pojechaliśmy z A. na siłownię... fajni są tam instruktorzy ;-) i wizualnie (choć nie mój typ) a przede wszystkim fachowcy :tak: Powiedziałam facetowi co chcę osiągnąć i dobrał mi za free najlepsze ćwiczenia na urządzeniach :-) oj przeczołgał mnie trochę... bo na dzień dobry kazał mi zrobić kilka przysiadów... no i pierwsze pytanie czy ostatnio ćwiczyłam ;-) to mówię, że na fitnes chodziłam od października do końca kwietnia... stwierdził że to widać i że dla mnie muszą być ciekawsze ćwiczenia bo się szybko znudzę... Ale powiem wam, że dawno się tak dobrze od rana nie czułam! Mięśnie lekko bolą ale nie jestem zmęczona! Chyba będzie to regularne chodzenie ;-)

Mam do was prośbę na kulinarnym ;-)

Spadam sprzątać :-p
 
Gosieńko - to ja Ci chyba kolejną " lalę " dla Helki załatwię .

Co tu w bawełnę będę owijała , byłam dziś lekarza dla potwierdzenia , zaliczyliśmy z J wpadkę i będziemy mieć szt 3 :wściekła/y:
Na razie jest tylko pęcherzyk , ale wsio jest ok .
Do mnie jeszcze to nie dociera :no: Bo planu takiego nie było ...
także pamiętajcie , najskuteczniejsza antykoncepcja to szklanka zimnej wody zamiast :angry::angry:
Bo inaczej wsio jest zawodne .
J jak to J zaciesz na na gębie , ja tak średnio .
Pominę już fakt że wszystkiego się pozbyłam i dla dziecka nie mam kompletnie nic :tak:

To tyle ode mnie miłego dnia

Dobrze że chociaż pogoda ładna , bo bym się zaszyła i wyła do księżyca :-D
 
Aniam, mimo wszystko gratulacje :-D Pochwal się która to metoda antykoncepcyjna taka zawodna ;-)

Aniez, ja w pracy to na prawdę odpoczywam. Wrzucili mnie do spokojnego projektu, gdzie sobie powoli dłubie. Cisza, spokój, czysto, kawę dają, co tu więcej chcieć :-)
 
reklama
Oj nie chciałabym być w twojej sytuacji, więc rozumiem co czujesz. Z tymi gumkami to tak jest, znajoma ostatnio się "chwaliła", że jej dwie pod rząd pękły, ale jakoś udało się uniknąć wpadki.

Pochwalę się, że moje młodsze dziecko przespało dzisiaj całą noc bez pobudki. Ja za to obudziłam się z potwornym bólem głowy. Mój organizm odzwyczaił się od spania ciągiem :-D
Upały mnie dobijają, okno w samochodzie się zepsuło i muszę jeździć nagrzaną sauną... Ale do weekendu ma być chłodniej.
Czas na drugą kawę, bo usypiam.
 
Do góry