reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aniam i pomyśleć że swego czasu w liceum jak mieliśmy lekcje z przystosowania do życia w rodzinie to śmialiśmy sie jak babka powiedziała, że najlepszą metodą antykoncepcji jest szklanka zimnej wody...padło pytanie z klasy "przed czy po?" I śmiechy... A babka steierdziła ZAMIAST... I najlepiej na głowę wylać ;-)
Niby śmieszne a seks dla ludzi ale nie zazdroszczę ci tego stanu irytacji, wściekłości, niedowierzanie...też nie chcę trzeciego dziecka... Sił jeszcze raz dla ciebie
 
reklama
Witam :) ja wstałam o 6:00 i faktycznie wtedy było bardzo przyjemnie...

Aniam- moje zdanie znasz, bośmy je już omówiły w te i wewte, przyjmij gratki jeszcze raz. Co ma być to będzie, teraz musisz o siebie dbać :) a my będziemy dbać o Ciebie :D

Onka- mi też szyby poszły, konkretnie linki, a że ja klimy nie lubię, to przez moment był zonk. Za jednym zamachem R. klimę nabił, zdezynfekował, linki zrobił i inne takie :) hehehe ale wiem, co czujesz :)

Gosieńko- złóż od nas Matuszkowi najlepsze życzenia :) lody już niedługo nadrobicie :p i gofra zjecie :p hehehe

Czasu mało, więc sorki, że tak skrótowo. Pochwalę jeszcze męża, bo zrobił dla Kubulka strój rycerza :) i super mu wyszedł :) także wiem już za kogo będą dzieci przebrane w przyszłym roku i kto im te stroje zrobi :p
 
Ostatnia edycja:
Hej
ta pogoda mnie wykańcza, na górze mam saunę, wiatrak chodzi non stop.
Siedzimy sobie z Manią w domku, dzisiaj ma wolne bo brzuszek ją wczoraj pobolewał w przedszkolu i nic nie jadła do 15:sorry2: dopiero w domu nadrabiała
Ola w szkole, prawie codziennie mam z nią przeprawy o strój i fryzurę, aż się boję co to będzie dalej:sorry2:
Kuba zachwycony wycieczką, nawet mi "pozwolił" do siebie dzwonić ale zastrzegł żeby nie za często:-D

Wymyśliłam wypad do ZOO (tylko jeszcze nie wiem kiedy dojdzie do skutku bo ostatnio M na weekendy nie ma w domu:wściekła/y:) porównałam ceny warszawskie dla naszej piątki - 75, płockie 28 :confused: (przyjmując że Mania jeszcze nie skończyła 4 lat:-D)

Aniam gratulacje!!! Wiem co czujesz przechodziłam przez to 2 razy:-p dasz radę Ty jesteś zorganizowana Babka:tak:
Idziemy z Manią na podwórko posiedzieć w cieniu o ile nas komary nie zjedzą i naszej psince wodę wymienić
KUBUSIU, MATEUSZKU sto lat, niech uśmiech nie schodzi Wam z buziek!
 
Ostatnia edycja:
witajcie

przepraszam że ostatnio mnie tutaj jest mniej i nie wszystkim odpisuję ( mimo że podczytuję w miarę na bieżąco ) ale jestem w takim kieracie że ledwo żyję.

W sobotę byliśmy cały dzień na wsi u rodzinki a w niedzielę byli u nas teście do późna. No i w poniedziałek miałam taką jazdę z Wiktorem że w końcu wieczorem padła ledwo żywa i bliska płaczu. Zwolniłam się na 2 godz. z pracy aby dotrzeć na przedstawienie dla rodziców do przedszkola, ale Wiktor jak tylko zobaczył tatę w ryk i było już po przedstawieniu oglądał je płacząc na moich rękach:baffled: a podobno na próbach było super.
Po południu pojechałam z nim do logopedy i co moje dziecko co prawda chętnie weszło do gabinetu ale po 3 minutach zaczął się ryk i wołanie " ja chcę do mamy" z naprzemiennie "ja chcę siusiu" :no: i tak całe 45 min zajęć.

We wtorek po pracy od razu pojechałam po małego i pojechaliśmy na SI tu przynajmniej ładnie ćwiczył i wyszedł zadowolony, ja wróciliśmy to zrobiłam pranko , wykąpałam małego i spanko.

KUBUSIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SPEŁNIENIA MARZEŃ !!!!

Aniam mimo że nie planowane Gratulacje !!!! i życzę spokojnej ciąży. Ja też ostatnio byłam w strachu ale na szczęście tylko na nim się skończyło i w niedzielę przylazła @ (zrobiłam też na wszelki wypadek test):-)

mamoPaulinki współczuję bólu oby leki pomogły

mamusiu ja też nie wyobrażam sobie jak można zapomnieć że dziecko zostało w samochodzie , niemniej jednak współczuję i jemu i całej rodzinie ten gość prawdopodobnie nigdy sobie tego nie wybaczy

Marysiu faktycznie dawno cię nie było, gratuluję ciąży

Agnieszka zazdroszczę ci tej siłki mi ciągle czasu brak a przydałoby się jak nie wiem co moja kondycja leży i zdycha
Onka fajnie że możesz w pracy odpocząć:tak: ja niestety nie wiem jak się nazywam bo mam maraton i ciągle ktoś coś ode mnie chce

Gosieńko to widzę macie niezłą jazdę z tym prądem
 
Aniam moje gratulacje!!
Ja się bardzo cieszę:-):-)

Gosieńka najlepsze życzenia dla Mateuszka!!

Z wrażania zapomniałam co jeszcze chciałam napisać.;-)

Co do sytuacji z Rybnika, to ja po prostu współczuje rodzicom, pomimo wszystko. Z tego co na razie wiadomo, to po nieszczęśliwy wypadek był, przynajmniej w mojej ocenie, wielka tragedia ludzi. Sądzę, że do końca życia się nie pozbiera ojciec.

Igor zaraz kończy angielski i mykam z nim na szachy. Jak w każdą środę marzę o wakacjach.
 
Aniam ojej....:dry::sorry2: No cóż...gratulacje...choć kinder niespodzianka ale mimo wszystko radości życzę. ;-)

Dzień dobry Panie Drogie.
Ja korzystam z dziećmi z lata ile wlezie więc mnie nie ma;-) Spotkamy się nad morzem to się nagadamy;-) Dziś zaszczepić mi się udało wreszcie Alicję szczepionką zaległą od września!:szok: Mam nadzieję że wsio będzie ok. Teraz śpi a ja chate ogarniam i kompa po wiekach odpaliłam;-)

Nie odpisze każdej ale każdą z Was serdecznie pozdrawiam.

CO do tego przypadku z dziewczynką w samochodzie to dla mnie też to nie do pomyślenia. Od wczoraj wracam do tego myślami choć nie chcę :-( Biedna mała..nie wyobrażam sobie co czuła...a ojcu współczuję nieziemsko. Choć nie wiem jak można o dziecku nie pomyśleć przez 8h ani razu to i tak współczuję mu dalszego życia.:no:
 
Aniam koło Modlina, w płockim byłam raz jakieś 5 lat temu i mi nie podeszło ale może dlatego że część była niedostępna bo remontowali
 
reklama
Hejka ;-)

Aniam...no to sie porobiło...no ale mimo wszystko gratulacje, oby wsio bylo ok i zdrowa dzidzia urosła, wiem, że sie łatwo mówi ale jakos sobie poukladasz i za rok bedziesz się śmiala i cieszyla ,że tak wyszło. Choć rozumiem Twój nastrój, bo też pare miesiecy temu chodzilam z wizją 3 dziecka i byłam zał i wręcz zalamana, na szczeście okres mi się tylko przesunal, ale T. mial do słuchania bo wsciekla byłam na niego jak nie wiem.

gosieńka, mam tak samo jak Ty...czasem mnie te moje bable wykanczają ale jak dlużej jakiegoś nie ma to chodze i smece ;-), W. w sierpniu pierwszy raz sama na obóz jedzie i ja już się boję jak ja to zniosę ;-) Wszystkiego co najlepsze dla Mateuszka :-)

aniez...no no jakiego masz zdolnego meża, jak nie torcik to strój...brawo dla R ;-)

nata....brak slów, ja się tez caly czas zastanawiam co ludzie mają w glowach. Nie bedę oceniać ojca z Rybnika, ale w głowie mi się nie miesći jak mozna zapomnieć i nie zauważyć,ze ma się dziecko w aucie....szok..

Ja ostatnio mam maraton po lekarzach, ale dzięki temu udało się kilka rzeczy zalatwić. Wczoraj spedziliśmy dwie godz. w poczekalni u alergologa z B. No, ale w piatek B juz jedzie na testy, bedzie mial robiony cały panel. Od wczoraj też zaczęliśmy rehabilitacje, na razie prywatnie mamy serię 10 zabiegów dwa razy w tyg, a od września zaczynamy na NFZ codzieniie. Jutro jedziemy do Wyrzyska na konsulatcje do laryngologa w związku z tymi drenami (po znajomości oczywiście), wiec prosze o kciuki oby się udało przyspieszyc termin.

Dzisiaj mialam za to maraton zakupowy, ale udało mi się kupić kiecke, bolerko i buty, więc na wesele moge iść. Młoda tez obkupiona, zostal mi tylko Boryś. Jednak stwierdzam ,że ja się na łażenie po sklepach nie nadaję. Ja wolę wejść i kupić ...konkretnie, a nie takie szukanie i przymierzanie miliona kiecek. No, ale najważniejsze,że mam to za sobą uuuffff.

Ok, czas na jakaś kawkę...Pozdrawiawm resztę ;-) i niedługo się widzimy juuupi
 
Ostatnia edycja:
Do góry