reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

hejka!

witam się łóżkowo;-) Książki połykam ostatnio, dziewczyny z pracy obiecały regularnie dowozić więc nudzić się nie będę. Jak będziecie jechać na weekend to się nie obrażę jak mi jakieś przytargacie;-) Oddam jak przeczytam:tak:
Dyrka kazała mi się nie przejmować pracą, mam myśleć o sobie,wszyscy będą trzymać kciuki, wyszłam z gabinetu mile zaskoczona:tak:

Aniam jeszcze raz ogromne gratki!!! Ja się cieszę z tobą i wiem, że ty sobie spokojnie poradzisz. I dzięki jeszcze raz kochana za optymistycznego kopa:tak: Mama przyjęła zamówienie na żarełko i ciacho i Edyta się dołączy z dziczyzną także spoko :)

Gosieńko spełnienia marzeń dla Mateuszka! Gdzie on jest na tej zielonej szkole?

Annaoj gratki dla Igora za pomarańczowy pas!
MamoPaulinki oby się bez problemu i szybko udało sprawy w urzędach pozałatwiać:tak: Mam nadzieję, że Paulinka się w nowym miejscu bardziej wyciszy i będzie wam tam wszystkim dobrze:tak:
Aniez zdolna bestia z Rafała:tak:
Onka fajnie, że masz taką pracę. Ja swoją lubię, ale spokojna to ona zdecydowanie nie jest:no:

Agnieszka my na testach z Mają byliśmy kilka miesięcy temu. Myślę, że jak osoba, która będzie robiła testy ma podejście do dzieci to pójdzie gładko. Majka nawet nie pisnęła, pani obiecała nagrodę więc siedziała grzecznie.
Nata te kubki 360 są ciężkie do umycia, ze względu na uszczelki, ale żeby taki syf zostawić:no: U nas też są otwarte kubeczki, a do wody jednorazowe.

Mamusiu spróbuj usunąć plamę spirytusem, pod tkaninę podłóż ręcznik papierowy. Co do sanatorium, to myślę, że nasze dzieciaczki są na tyle duże, że na zajęciach można je tylko doglądać i spokojnie byś mogła Jasia zabrać.

Marysiu &&& za połówkowe. Smaka mi na bezy narobiłaś, mniam!
Kici oby ten kocioł udało ci się jak najszybciej ogarnąć. Teksty Kubusia genialne, kij profilowany wymiata:-D
Basiu jeszcze chwilka i sobie odetchniesz nad morzem:tak:

Wronka &&& za szybki termin z tymi drenami. Jak chcesz to mogę się podpytać znajomej laryngolog czy by u nas szybciej mogła załatwić, albo w Bydzi.

Pizza mi się marzy, muszę T namówić aby przywiózł po drodze z pracy:tak:

Miłego popołudnia laski!
 
reklama
Witam, ja tylko na szybko, bo z komorki. Jestesmy z mlodszym w szpitalu z podejrzeniem zapalenia pluc. Mial rtg robione, czekamy na wyniki, ale tak czy siak kilka dni na obserwacji mamy zostac. Slabo to wrozy na wyjazd:(
 
Nata to zostanie jedynaczka :tak: ale jak widzisz człowiek nie zna dnia ani godziny :-D

Kittek czytaj czytaj :tak: Ja Ci Twoje muszę odtransportować .

Aga zdrówka dla was , oby szybko przeszło
 
O widzę, ze dyskusja o powiększaniu rodziny była :) no po wczorajszym dniu i nocce, oraz po dzisiejszym dniu, to stwierdzam, ze przy trzecim osiwiałabym kompletnie :p
Aga zdrówka dla małego, się porobiło, jednak oby nie zapalenie płuc! Mam nadzieję, ze jednak dotrzecie, bo to będzie oznaczało też, ze maluch zdrowy :)

Agnieszka mojego mundial kompletnie nie rusza. Za to mam week wycięty, bo Le Mans jest. Do tego z grubej rury, bo był dramatyczny wypadek Audi podczas treningu, o czym usłyszałam juz milion razy chyba, bo R.oczywiscie Audi kibicuje...
 
Aga zdrówka dla małego... Oby wsio było ok...

Aniez mój chorobliwym fanem piłki nie jest ale nawet ja na dobrą piłkę chętnie popatrzę :tak: a o wypadku czytałam...masakra
 
Aniez - a widzisz , ale jak panów zostawiłyśmy samych , to było piwko i chyba meczyk z tego co pamiętam :-p choć to w sumie mało ważne . Ważne że dzieciaki ogarniali :-p
 
Aga trzymam &&& oby to byl falszywy alarm, bo pobyt w szpitalu to masakra :-(

Jestem wsciekla bo jakby malo bylo wydatkow to jeszcze nam skrzynia w aucie padla i calkowity koszt naprawy to okolo 2000zl wrrrr chyba pojde obrabowac bank.
 
witajcie
wreszcie piątek :tak::-) jeszcze tylko dzisiaj muszę przetrwać i odetchnę trochę. Jutro rano jeszcze ma wpaść do mnie moja siostra z Krakowa na kawkę a na 14 mamy jeszcze zajęcia z SI i trzeba się będzie ogarniać.

MATEUSZKU wszystkiego NAJ...NAJ... NAJLEPSZEGO !!!!!!!! Dużo uśmiechu na co dzień


Sonia to z Oli niezła strojnisia:-D

Wronka k
ciuki zaciśnięte oby udało się szybko załatwić, współczuję bieganiny po lekarzach

Aniam oj tam od razu ze stoperami - wesoło wam będzie. Jedynaków to prawie nie ma fakt zostałam ja , kici, nata, mamaPaulinki:-D ale tak jak nata zdecydowanie zostanę przy moim jedynaku - chyba że zaliczę wpadkę :-D

Agnieszka niezły pomysł z tym przyzwyczajaniem

mamusiu ja nie wiem jak więc nie pomogę z tą żywicą. Współczuję wydatku

aga2010 super że u gina w porządku ale z tym fitnessem to raczej ostrożnie nie szalej. Trzymam kciuki oby to nie było zapalenie płuc

gosia23 co tam u was słychać
kici współczuję zaganiania i problemów z uzębieniem, a z Q niezły łobuziak jest;-)

nata no nieźle ale jak baby mogły tego nie widzieć? u nas w przedszkolu dostają picie z normalnych otwartych plastikowych kubeczków

Annaoj gratulacje dla Igora !!!!

mamoPaulinki
trzymam kciuki za szybkie załatwienie wszystkich spraw urzędowych &&& i oczywiście za sprawną przeprowadzę to już w przyszłym tygodniu oby mała szybko się zadomowiła
kitek ty tam odpoczywaj i przede wszystkim myśl o sobie i dzidzi, masz super dyrektorkę:tak: ludzka kobita
 
Joł chłodniej coś u nas , 22 się znaczy , ale dla mnie to już zimno jak cholera .
Na zakupach z teściową byłam więc teraz przez tydzień mam marketo wstręt :-p:-p

Basia - ja sama jestem jedynaczką , więc mam swoje zdanie na ten temat :tak: Ale niech każdy ma tyle dzieci ile uważa za stosowne :tak:
 
reklama
Do góry