reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Widzę, że szykowanie na całego. Ja jeszcze nawet toreb do pakowania nie wyjęłam :-D Co do wyjazdu to właśnie rozmyślamy czy ruszyć rano czy koło południa, no ale my to chyba najbliżej :-)
Dzisiaj kontrola laryngologiczna za nami, jedno ucho już prawie całkiem normalnie słyszy, drugie jeszcze przytępione, ale jest o niebo lepiej niż było. Teraz nie można już mówić półgłosem, żeby dziecko nie słyszało :-) Niestety wychodzi jej alergia na całego. Oprócz suchych placków na ciele obrzęknięty nos, więc zapisała nam zyrtec, żeby trochę ulżyć dziecku. Alergolog dopiero na wrzesień, ale to w sumie nie najgorzej, bo i tak teraz za bardzo wysypana jest, żeby jej testy robić. Po drodze jeszcze dermatolog, szczepienie i laryngolog dla Karoli. Oj nalata się człowiek po lekarzach z tymi dziećmi...

Aga, kciuki trzymam mocno, żebyście jak najszybciej wyszli ze szpitala.
Dorotka, powodzenia w przeprowadzce.
Filonka, mam nadzieję, że uda ci się jakoś pogodzić wszystko ze sobą.

Reszcie mówię: do zobaczenia w czwartek :-)
 
reklama
Ja tez jeszcze nic nie mam. Torby schowane w szafie, zakupy nie zrobione, lodowki turystycznej brak. Luz jakos to bedzie jakby nie bylo to nie pierwszy i nie ostatni wyjazd na wariackich papierach.

Dziewczyny widzimy sie na miejscu
 
Witam
my z Ellowa familia od wczoraj w Lido. Domki cudne, pogoda tez, choc wieczory juz wyraznie chlodne, net slaby wiesz szybko pisze.
Na gofry lody i obiady nie ma co liczyc bo tu wszystko pozamykane. dzisiaj bylismy w darlowie i darlowku, skonczylo sie na zakupach w biedronce bo tam tez jeszcze przed sezonem.
na miejscu sa 2 sklepy - jeden taki wiejski malusi a drugi to sieciowy ABC. Ceny duzo wyzsze.
kuchenka jest 2 palnikowa, mamy tez pralke, ale za pranie i w ogole liczniki sie dodatkowo placi, pranie koszt 7zl
domki sa jak nowe ale pietro to tylko jedna cienka deska wiec jak sie chodzi to sufit sie rusza takze z seksu nici bo wsio slychac hehehe
jakbyscie chcialy cos jeszcze wiedziec to piszcie
na miejscu nie ma papieru toaletowego wiec sobie po rolce wezcie a potem dokupicie, warto tez zabrac plyn do mycia naczyn.
sa za to ksiazki czym nas mile wlasciciel zaskoczyl i w ogole domek jest fanie wyposazony, lodowka spora wiec na zakupy raz na 3-4dni mozna podjechac
zmykam bo lecimy ekipe ogarniac i sie na raty myc;)
 
Maonka melduję się na posterunku

U nas jak zwykle chorobowo:wściekła/y: cała trójca kaszle, jutro biorę się za syrop z cebuli bo te wszystkie syropy...:no: tylko kasę w aptece zostawiam

Kobiety życzę Wam aby podróże odbyły się bezproblemowo, pogoda dopisała - bawcię się dobrze!!!:tak:
 
I ja na posterunku:( sterta papierów ze mną:wściekła/y:

dziewczyny udanego wypoczynku, spotkania i biesiadowania, bawcie się dobrze!

chorowitkom, zdróweczka życzę, nas też coś łapie, od najmniejszego do największego.
 
Gosia ty nie pracuj o takiej porze tylko idź spać

A. wrócił wczoraj krótko przed 24... na wejściu stwierdził, że wyjeżdżamy wcześniej godzinowo niż wcześniej planował... także jak dojedziemy to będziemy :-p
Idę ciasto na chleb zrobić co mi się zakwas nie zniszczy, a potem tort skończyć i ciasto zrobić...
Jeszcze zakupy dokończyć bo oczywiście mi się poprzypominał co nieco...
 
reklama
Witam
Nie jestemw takim razie sama
Tez zycze przede wszystkim szerokiej drogi, slonecznej pogody i bezpiecznych powrotow do domu. Bawcie sie tam dobrze
 
Do góry