reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
cześć dziewczyny

dziękuję wam za wspólny weekend świetnie się z wami bawiłam:-) i cieszę się bardzo że was mogłam poznać. Kocham was normalnie dziewczyny wszystkie jesteście super :tak: Nie mówiąc o dzieciach bo widać wszystkie się super bawiły i wszystkie są wyjątkowe ( mój oczywiście smerf maruda ale ogólnie nie było tak źle)

wróciliśmy cali i zdrowi do domciu a dzisiaj już trzeba z powrotem zaprzęc się do pracy ale super wypoczęłam

filonka więcej wolnego czasu życzę obyś w końcu trochę odpoczęła

maonka super że wyjazd się wam udał, choć szkoda że nie mogłam poznać ciebie i Annyoj i mamyPaulinki i kilku innych dziewczyn ale kiedyś to nadrobimy

aga2010 zdrówka dla Stasia

Aniam uśmiałam się z tych zasad trzeciego dziecka, niezłe

Annaoj
zdrówka dla Wiktorka

mamoPaulinki mam nadzieję że już po przeprowadzce i obyło się bez ran wojennych trzymaj się ciepło i czekamy na ciebie

Sonia
zdrówka dla dzieciaków

Judysiu
GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!! niech ci się malutka zdrowo chowa buziaki
 
Witam się tylko i melduję, że mam szał prania :-p

Kici mój A. to samo powiedział :-) przepisy ci podeślę na pw jak się ogarnę :tak:

Zdrówka dla wszystkich
 
Dzieńdoberek :-)

Też się melduję, że dojechaliśmy cali i zdrowi :tak: Specjalne podziękowania za opiekę podczas drogi powrotnej należą się Danielowi 666 ( prywatnemu mężowi Moni :-D) który dzielnie znosił ogon za którym musiał czekać :-D Drugie podziękowania dla Rafała Aniezowego który prowadził mnie w stronę morza ;-) Buziaki chłopaki:-)

Spotkanie było bardzo udane :tak: dzieciaki się wyszalały, Emil zaliczył nawet kąpiel w morzu :tak: Mamusie sobie pogadały tak że chyba mam kilka zmarszczek więcej i mięśnie brzucha wyćwiczone od śmiechu :-D No i głowa też mnie jeden dzień bolała ;-):no:

Tradycyjnie podsumuję , ale tylko te dziewczyny które poznałam pierwszy raz ;-) bo na dłuższy elaborat nie mam czasu

Onka i jej rodzinka super :-) dziewczynki macie do schrupania :tak:moje serce skradła najmłodsza jak z apetytem zajadała się babką i spaghetti :-) Ola super dziewczyna do tańca i do różańca ;-)na forum miałam wrażenie że jest bardzo spokojną dziewczyną ale po jednym wieczorze zmieniłam zdanie ;-):-Ddo dzisiaj się śmieję jak dzielnie pilnowała swój kieliszek od wina :-p:-D zaznaczony klamerką :-D Onkowy mąż wyluzowany na maksa ;-)bez problemu nawiązał kontakt z naszymi mężami i nawet jeden raz cichutko uczestniczył w naszych pogaduchach i miał taką minę :szok:bo wiadomo o czym kobiety dyskutują po paru drinkach :-D

Ella cieszę się że udało nam się spotkać :tak:może nie miałyśmy czasu na dłużą rozmowę , ale na pewne rzeczy nie mamy wpływu niestety... Czym mnie ujęłaś to sposobem przywitania się ;-) rzadko kto mówi do mnie Gocha ( właściwie tylko Monia :-D) i kiedy tak się do mnie odezwałaś to jakoś tak miło się zrobiło:tak::-) Córeczki macie śliczne, Julce uśmiech nie schodzi z buzi zresztą tak jak tobie :-) a młodsza ma takie oczy że niech już teraz tatuś szykuje się na adoratorów :-DMam nadzieję że jeszcze kiedyś uda nam się spotkać i porozmawiać, moje zaproszenie nadal aktualne :tak:

Basia wybacz mi że edytuję,ale całkowicie zapomniałam i potraktowałam ciebie jak osobę którą znam od wielu lat :zawstydzona/y: ale to chyba dobrze świadczy o tobie bo jesteś bardzo serdeczną osobą i masz w sobie mądrość której warto się nauczyć ;-)ty wiesz o czym mówię.Mam nadzieję że to nie było nasze ostatnie spotkanie i kiedyś do nas przyjedziecie a wtedy lepiej poznam Wiktorka i twojego męża :-)


Jeszcze muszę podziękować Nacie za to że wytrzymała z naszą zwariowaną rodziną pod jednym dachem ;-):-D dzisiaj brakowało mi kompanki do wypicia kawy :-(


Pozostałym dziewczyną dziękuję za spotkanie było super :-)
 
Ostatnia edycja:
Judysiu ogromne gratulacje dla ciebie i męża, niech mała Lilii chowa się zdrowo i przynosi wam radość każdego dnia. Mimo że nie widziałam jej zdjęcia to uważam że jest najpiękniejszym dzieckiem na świecie :-)Odpoczywajcie dziewczyny i cieszcie się sobą :-)
 
Ja tylko napiszę jeszcze pod Gosiowym a co :-D:-D
Że mój mąż na Emila laski na plaży wyrywał :-D:-D albo one jego :-D:-D
Także Emil ma zastępczego tatę :-D
 
Hej

Ja też się tylko melduje, bo czasu nie mam ;-).

Dziękuje dziewczyny za spotkano, jak zwykle było super. Teraz mnie czeka jeszcze pranie i sprzątanie, bo wczoraj tylko dwie pralki poszly a dzisiaj od rana z dziciaczkami z przedszkola na wyciczce byłam. Dopiero wrociłam i teraz szybka kawka i dalej za robotę się biorę:-)
 
Witam znad trzeciej kawy. Niewyspana po urlopie jestem okrutnie, ale to w sumie jedyny minus wyjazdu :-)
Spotkanie pierwsza klasa, na prawdę. Gosieńko, ja jestem spokojną osobą w "obcym" środowisku. Widzisz więc jak "nieobce" środowisko tworzycie ;-) Pomimo, iż żadnej z was nie znałam osobiście, udało mi się wpasować w towarzystwo całkiem zgrabnie :-D
Dzieciaki zadowolone. Natka wybiegała się, wyskakała, towarzystwo miała przednie. Karola nabyła umiejętności wspinaczkowych i nawet ona do dzieci zagadywała :-D Co ciekawe dzieciaki też uważały na nią, jak kręciła się im pod nogami.

Judysiu, gratulacje! Śliczną masz córeczkę :-)

To tyle na razie, bo trzeba jeszcze popracować...
 
reklama
Witam się i ja!

Zlot super. Bardzo miło spędziliśmy czas. Dzieciaki sporo zobaczyły, wybawiły się, my pogadałyśmy. Chociaż nie ze wszystkimi się udało...

Kuba z rana pytał, kiedy jeszcze raz jedziemy na wakacje :)
Bartek nabył foczkę, drugą do kompletu, pluszową.... jedna ma na imię Hela, druga Ola hehehehehehe

Tymczasem tyle. Pozdrawiam wszystkich.

A! Jeszcze raz serdeczności dla Judysi! Gosieńko, jak się spotkamy, ja Ci to foto zaprezentuję.
 
Ostatnia edycja:
Do góry