reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
hejka,
Kittek, trzymaj się kochana:-D ciezko w szpitalu sie wyspac, powiedzialabym nawet ze to niewykonalne:no:

dziewczyny,szukam łóżeczka turystycznego 2 poziomowego z wyjściem z boku. Macie może jakieś, które polecacie?
 
Witam się...
Dzisiaj od rana pada, więc do duszy z tym wszystkim. Zaliczyłam pogrzeb i tak jakoś mi pół dnia przeszło...
Kittek no delikatność lekarza powalająca... ja rozumiem że trzeba uważać ale mógł to inaczej powiedzieć :no:
Aga2010 ja miałam z babyono chyba. Jedyny minus to to że na dolnym poziomie jest potem duszno dziecku. A miałam dokładnie takie jak to niebieskie http://www.abcdziecko.pl/products/babyonolozeczkoturystyczne283.jpg Świetne na wyjazdy :tak: Moje dzieciaki nawet na codzień w nim spały ale w lecie było w nim masakrycznie duszno bo jakoś nie przepuszczało za bardzo

Uciekam do dzieciaków . Miłego dnia!
 
Kittek mnie też w szpitalach to wkurzało te pobudki, nawet na pediatrii, dzieciaki z reguły zasypiały jeszcze ale Paula jak wstanie to już nie zaśnie:no: ale wiadomo dla dzidzi wszystko się zniesie

Aga nie pomogę, mam jedno u rodziców, nawet nie wiem jakiej firmy, jak tam raz na rok pojadę to młoda śpi ale też duszno w nim jest, zwłaszcza latem.

Mamusia na pewno dałaś radę ;-)

Kici taka praca chciałoby się rzec ale Ty chyba też już się trochę przyzwyczaiłaś :-)

Zaliczyłyśmy dziś 2 wizyty, psychiatra utrzymał depakinę, ale u endokrynologa szok, w 3 miesiące młodej skoczyły hormony tarczycy i mamy włączone leki :-( a myślałam po ostatniej wizycie, że dziś to tylko potwierdzimy, że jest ok a tu masz... 7 specjalistów i każdy coś znajduje w badaniach:no: Wzięłam też zaświadczenie od psychiatry, że w wakacje uczęszczamy na terapię bo mam takiego kierowcę jednego co nie chce mi zniżki na biletach w pks uznać, bo to nie jest rok szkolny... jakby moje dziecko w wakacje stawało się pełnosprawne i nie wymagało żadnej terapii:crazy: Pani dr powiedziała, że się z tym często spotyka, takie bzdurne są przepisy, że aż boli.

PS. Od piątku w domu w dzień jesteśmy bez pieluchy, młoda ma etap "wszystko sama" więc jej powiedziałam, że jak tak to ma sikać sama tak jak ja :-p na noc i do miasta zakładam na razie pieluchę ale po jakimś czasie zaczniemy i od tego odchodzić:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Kittek trzymaj się kochana :) Kciuki trzymam będzie dobrze . No w szpitalu to kochana nie wypoczniesz za bardzo . A jak Maja znosi że Ciebie nie ma ?

Mamopaulinki przepisy bez komentarza , debile je ustanawiają :no:

Smoki fajne , Olce się średnio podobało moim zdaniem bajka dla chłopców .

Aniez myślę że chłopakom się spodoba :tak:
 
mamoPaulinki - oj przyzwyczaiłam się... w końcu pracuję tu już 7,5 roku :-) a co do Paulinki... mam nadzieję, że te hormony tarczycy to chwilowe. Sama jako dziecko miałam problemy z tarczycą, ale na szczęście wyrosłam. Co do pieluch... Super, że Paulinka już coraz częściej jest taka samodzielna, nim się obejrzysz już będzie całkiem odpieluchowana :-) 3mam kiuki mocno. a pan kierowca to powinien se głowe zbadać... debil

Aniam - niedługo Pingwiny z Madagaskaru powinny wejść do kin :-)

Witam się środowo z kubkiem kawy... padam na ryjek... wczoraj po pracy poszłam na piwko z kumpelą... wróciłam do domu na mecz... padłam jak zabita tuż przed końcem pierwszej połowy :-p a w nocy jakieś drące się ryje mnie obudziły i nie mogłam zasnąć.
 
Aga my mamy dwa łóżeczka turystyczne firmy MAMTU Łóżeczko turystyczne kojec LUNA (Mamtu) » Kojce i łóżeczka turystyczne » Babyranking.pl są bardzo fajne sprawdzają się świetnie Natalka to tej pory spała w nim na wyjazdach teraz przejął je Jasiek . Fajne jest to że jak jest na górnym poziomie to wszystkie rzeczy, bagaże można wrzucić pod spód. Jest też boczna kieszeń na duperele, przewijak i pałąk z zabawkami.
mamoPaulinki gratulacje oby udało się pożegnać pampersy na zawsze
Aniam dzięki za info o bajce

Natalka u dziadków chlupie się w basenie a ja z Jasiem w domu bo ma chore gardełko. Byłam w przychodni nasza lekarka na urlopie więc zbadała nas inna która dała skierowanie do szpitala z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych. Zryczałam się strasznie ale nie pojechałam do szpitala tylko postanowiłam skonsultować to z drugim lekarzem . I całe szczęście bo się okazało że to nic poważnego tylko zaczerwienione gardełko na które wystarczy inhalacja i clemastinum. A tą lekarkę z naszej przychodni to bym udusiła gołymi rękoma wrrrr gdybym pojechała na oddział zakaźny ze zdrowym dzieckiem i dopiero tam by się czymś zaraziło! co za lekarz który nie potrafi odróżnić zap. opon mózgowych od zaczerwienionego gardła
 
reklama
aga mogę ci dać fajny przepis na makaron z owocami morza :)
U nas dzieciarnia nie jada , bo to z winem .
Olka ogólnie owoce morza lubi , ślimaki czy małże zjada bez problemów .
 
Do góry