reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
hejka, mamy wakacje wybrane w końcu:) padło na Grecję:-D

Agnieszka, nie wiedziałam o tym ozonie. ciekawa sprawa. muszę się u siebie rozejrzeć:tak:

Kici, udanego urlopu. A kiedy dokładnie zostawiasz ją samą? A jakbyś skrzystała z rady Agnieszki i zostawiła telefon w biurze, to dopiero by się dziewczyna zdziwiła:cool2:

Aniam, jak sprawy kominowe?
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka, aga2010 - urlop mam od 01/08 (piątek) i wracam do biura 18/08. problem w tym, że ona wydzwania na mój prywatny i za cholere nie wiem skąd ma mój numer bo jej go nie dawałam.
 
WItam się...
Nowa firma remontowa wkroczyła mi do domu i normalnie praca im aż w rękach się pali... weszli w 4 i żaden nie stoi i się nie nudzi... także jestem dobrej myśli. Pytania zadają konkretne a propozycje rozwiązań mają jak najbardziej logiczne i nie wydziwiają :tak: także jak na razie jestem baaardzo zadowolona :-) zobaczymy jak będzie dalej ;-)

Kici...No fakt mówiłaś w Wiciach... ja tam bym jej numer zablokowała i tyle ;-) wiem wredna jestem

U nas przeszła ulewa... i duszno się zrobiło ale dobrze że popadało bo już masakra była :tak: Dobrze ze mamy studnię i z niej pompujemy wodę do podlewania ogrodu bo na te nasze areały byśmy się nie wypłacili...

Idę do dzieci...
 
Komin już jest i jest ok :tak: szybko panowie go zrobili .

Dziś była u nas akcja grad i burza :-D jakaś odmiana być musi , ogródek przynajmniej nam podlało :tak:
 
Dzień dobry :-)

Weekend weekend i po weekendzie :-(
My cały czas mamy remont ;-) ale postęp prac nowej firmy jest godny podziwu :tak: Gładzie położone, kafelki też. Dzisiaj pewnie szlifować gładź będą ... A jutro od samego rańca panowie od schodów przyjdą skończyć swoje dzieło :-):tak: :-D Jedno jest pewne - do końca tygodnia będzie po remoncie :-D
Gdyby któraś dziewczyna ze śląska szukała dobrej firmy wykończeniowej i nie tylko to mogę ich polecić :tak:

M. zaczął wcześniej wakacje... coś mu się przy usteczkach wysypało jakieś takie bąble z surowicą czy kij wie czym a dzisiaj ma pełno strupków i go to boli i pęka więc smarujemy ile wlezie...
Uciekam więc do niego bo marudny przez to niemożliwie...

Udanego dnia i tygodnia! Pewnie jeszcze wpadnę :tak:
 
aaaaale pustki ale co tu się dziwić pogoda piękna, więc szkoda siedzieć w domu. My cały czas jesteśmy poza domem.
ostatnio poważnie zaczęłam myśleć o wyjeździe za granicę w celach zarobkowych. Myślę o Szwecji bo tam mieszka i pracuje mój wujek.
K. jest sceptycznie do tego nastawiony boi się, że nie znajdzie pracy albo sobie w niej nie poradzi bo języka nie znamy. A co wy możecie mi doradzić??

Agnieszka super, że taka ekipa się wam trafiła
Aniam dobrze , że podlało a nie zniszczyło.
Kici pewnie już odliczasz dni do urlopu. Wyjeżdżacie gdzieś?

Jutro miałam umówione szkolenie dla pracowników Urzędu Pracy i zrobili mnie w konia i dzisiaj o 12 zadzwonili że rezygnują ja ja jak głupia od 6 rano do południa przygotowywałam dokumenty drukowałam dzienniki , instrukcje mnóstwo tego było :wściekła/y: nawet już nie chodzi o ilość papieru i tuszu jaką zmarnowałam ale o czas , który mogłam spędzić w ciekawszy sposób. Wydawałoby się, że UP to poważna instytucja a tu takie cyrki.
 
reklama
witam po dłuuugiej nieobecności

Remont ma się ku końcowi, ale jeszcze ogarnąć wszystko po:szok: Najpierw wieszkość do garażu wynieśliśmy, więc teraz nazad trza to przytaszczyć. Już marzę o naszych wakacjach.
Poza szaęm remontowym łażę od lekarza do lekarza z Młodą. Znowu białe plamy sie pojawiły, do tego drapie się pomimo różnistych kremów i jeszcze jakiś kropek dostała. Tydzień temu dostałyśmy na to przeciwwirusowe tabletki, ale niewiele pomogły. Jeszcze badania krwi robiłam, czekam właśnie na B jak na szpilakch, bo coś przez telefon mówił, że nie bardzo chyba wyniki. Genralnie już na myśl o tym płakać mi się chcę, bo żaden lekarz nie potrafi ustalić co jest grane :-(, a ona się biedna tak męczy.
Żeby nie było, że tylko narzekam, to pokój Igor ma super, Alicja ze swojego "odziedzczonego" w spadku też zadowolona. Wiktor się powoli przyzwyczaja (dopiero druga noc za nami), ale tylko z jedna pobudką, więc jest ok.
No i jeszcze news z ostatniej chwili;-) - druga sunia wybrana, we wrześniu odbieramy.
Równowaga jest i ponarzekałam i pochwaliła się:zawstydzona/y: ;-)
Filonka aż mnie ciary przeszły. Obyś szybko doszła do siebie.
hejka

Melduję się:-)
Żyjemy, dzieciaki zdrowe, ale skutecznie podnoszą mi ciśnienie więc odliczam dni do września ;-) Zwierzyniec się powiększa, ogród rośnie i to mnie bardzo cieszy, poza tym doba jest za krótka więc wybaczcie że tak rzadko zaglądam :zawstydzona/y:

Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich :-)
Gosieńka ja też już czasem tylko myślę o wrześniu;-)
Mamusia jeśli macie kogoś kto Wam troszkę na poczatku pomoże to nie znam osoby, która byłaby niezadowolona z przeprowadzki do krajów skandynawskich.
Agnieszka najważniejsze, że wiecie co jest. teraz tylko zwalczyc dziadostwo
Kittek bardzo się cieszę, że wyniki dobre. Mam nadzieje, że czujesz się też dobrze.
Aniam Wy kiedy w naszych okolicach będziecie, może udało by się spotkać.

Wczasującym słońca życzę i świetnej zabawy!

uciekam ogarniać dom
 
Do góry