reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kurde dziewczyny druga klasa a co to potem będzie :no:

Ja chyba dzieciakom jeszcze basen dowalę na ten rok . Przez rok się pływać nauczą , bo potem w szkole może nie być czasu na basenowanie :tak:

My jutro na wywczas jedziemy więc mnie nie będzie .

Szymek dziś torcik miał przez naszą Judytkę zrobiony . Piekny był i smaczny , dzieć szczęśliwy bo z lego . :tak:

Także do spisania po powrocie :tak:
 
reklama
Hej

Aniam udanego wyjazdu! Bezpiecznego przede wszystkim.
A co do dzieciaków to nie wiem ;-) :-p z roku na rok gorzej ;-) Bo godzin lekcyjnych coraz więcej :tak: Dobrze, że na 2 zmiany nie muszą chodzić...

Ja już spacer z psem zaliczyłam bo teściowie na wywczasach to się trzeba zwierzakiem zająć ;-) :-p Pogoda śliczna :-) Cudny weekend :tak:
Do zaś ;-) :p
 
Witam i ja.

Pogoda cudna od wczoraj, trzeba się cieszyć bo ma się już ochładzać.

Aniam udanego urlopu.
Kittek dobrze, że jest ok, ale na łożysko przodujące trzeba bardzo uważać, więc pilnuj tego i jak coś grzecznie leż;-) Gratulacje drugiej córci, na pewno będzie tak śliczna jak Majeczka:tak:

My dziś z rana popełniliśmy morderstwo na karczowniku, normalnie podżerał mi koper :no: na naszych oczach zaczął się wygrzebywać z ziemi więc J go załatwił. Zadna trutka nie podziałała a tunele kopał dookoła domu, pod samymi fundamentami i w ogródku, na trawniku...
Zaczynam akcję buraki a czeka mnie jeszcze tyle przerabiania... Ale fajnie potem jeść swoje przetwory zimą niż kupować ;-)

Miłej niedzieli
 
witajcie

u nas jak zwykle ostatnio intensywnie mały jak zwykle daje czadu i nic nie da mi zrobić ciągle jest mamo, mamo, mamo itd. ... mam tego czasami dość nic mi nie da zrobić tylko ciągle jęczy, aż głowa boli. W pracy roboty w huk ale zaczynam powoli ogarniać.

No i niestety mam trochę mały problem z Wiktorem bo o ile u Logopedy i SI zachowuje się jak aniołek i nie ma najmniejszych problemów o tyle na rehabilitacji jest koszmar w ogóle się nie słucha i nie chce ćwiczyć.:wściekła/y:
Na dodatek aż mi skóra cierpnie na myśl o jutrzejszej wizycie Wiktora u dentysty:zawstydzona/y:

Mnie niestety dalej dusi pomimo wybranego antybiotyku:sorry2:

Wczoraj do południa sprzątaliśmy mieszkanko a po południu mieliśmy gości i tak mija dzień za dniem

Widzę że powoli zaczyna nam forum odżywać ale gdzie się podziała reszta naszych koleżanek Aniez, Gosieńka, Wronka, kici, filonka, onka i reszta bandy gdzie wy się nam zapodziałyście, odezwijcie się co u was słychać

Wronka jak tam borys, co z jego uszkami?

Aniam udanego wyjazdu życzę

Sonia
no widzisz jakoś nam nie wyszło z tym spotkaniem ale sierpień był u mnie na wariackich papierach

mamoPaulinki
wreszcie trochę odpoczniesz jak mała będzie w przedszkolu i nie będziesz musiała tak ciągle ją na te dodatkowe zajęcia dowozić. Gratuluję udanego odpieluchowania, u nas niestety kupa jest dalej w pieluszkę

Agnieszka widzę że z ciebie jak zwykle pracowita mrówka. Wiktor od października będzie miał karate w przedszkolu jako dodatkowe zajęcia - oczywiście dodatkowo płatne, zobaczymy jak mu pójdzie i czy będzie chciał na nie chodzić

Annaoj wszystkiego najlepszego na ten roczek dla Wiktorka !!!! tysiąc buziaków od e-ciotki i dużo zdrówka dla maluszka

Kittek gratuluję drugiej córy i jak coś leż tam grzecznie

mamusiu
trzymam kciuki co by ta rehabilitacja pomogła Jasiowi ja też robię prywatnie rehabilitację na nóżki


 
Ostatnia edycja:
hello
wakacje się skończyły, a tutaj nadal pustki :-(
U nas oczywiście wariatkowo w pełni, pewnie cały wrzesień taki będzie aż plan się unormuję, zajęcia które sobie powymyślali itp, itd.
Urodziny przebiegły spokojnie, za dwa tygodnie mamy roczek w kościele. Wiktoros się trochę przeziębił, na szczęście jeszcze tylko katarek i troszkę kaszlu zostało. Oczywiście jak do lekarza poszłam (naszej pani doktor nie było) to od razu antybiotyk chciała nam dać, ale zawierzyłam intuicji. Zła jestem, że lekarze tak robią:wściekła/y::wściekła/y:
Suczyce się docierają, ogólnie nawet spoko, bo młodsza, naśladuje starszą.
Została nam jeszcze niestety pamiatka po wakacjach. Dzieciaki chciały tatuaże z henny i Alicji dostała uczulenia. Wygląda jakby iała wypaloną na nodze hello kitty:wściekła/y::wściekła/y: Zła jestem, ale kompletnie mi do głowy nie przyszło, że henna ja uczuli.

Kittek bardzo się cieszę, że już dobrze. Uważaj na sibie. Jak Majeczka zareagowała na wiadomość o siostrze.
Aniam dobrej zabawy.
Basia trzymam kciuki, żeby Wiktorek się przekonał do rehabiltacji.
MamoPaulinki czyli zaprawy na całą zimę gotowe :-)
Agnieszka ja to się boję co będzie za dwa lata, bo w czwartej klasie wiadomo, ale mam nadzieje, że będzie jak ze szkołą. Bałam się, bałam, a okazało się, że jest ok.

uciekam
 
Ja wpadam do was na szybko.
Mam taki młyn, że z niczym nadążyć nie mogę :no: Wszystko w biegu... oj będzie to ciężki tydzień... gdyby nie te spacery z psem to byłoby mi łatwiej...a tak nie ma zmiłuj godzinę jestem w plecy z samego rana do tego w południe też min. godziną bo się bydlęcia nie da zaciągnąć do domu... w końcu wazy te swoje 30 kg i zero posłuchu... teściowie rozpuścili psa jak cholera a teraz ja mam problem... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Uciekam bo J. czyta lekturę a na 17 musze być na zebraniu.... szał ciał normalnie
 
Wasze maluszki rosną i ich potrzeby się zmieniają ?? mamy proste rozwiązanie
Sprzedaj na mamasprzeda.pl ubranka z których dzieci już wyrosły, ubrania ciążowe i sprzęty, które mogą przydać się innym mamom a za zarobione w ten sposób pieniądze kup to cego teraz potrzebuje twoje dziecko !!
Na mamasprzeda.pl nie placi się żadnych prowizji i nie ginie się w tłumie - przyszłośc w sprzedaży internetowej jest dziś po stronie portali ukierunkowanych na jedna grupę - na mamasprzeda.pl tą grupą są mamy !!!


Zapraszamy


Ps jeśli pisesz bloga lub znasz dobrego bloga dla mam (dotyczącego wszelkich tematów interesujących młode i ambitne mamy) powiedz nam o tym - zapraszamy do programy "Bloguj z mamasprzeda.pl" - więcej informacji na kontakt@mamasprzeda.pl
 
annaoj kce, współczuję uczulenia, niestety henna dosyc często uczula. mam nadz ze szybko przejdzie:tak:
Kittek, super ze dziewczynka bedzie:-) lez kochana ile trzeba, jak sama wiesz, po porodzie juz sobie nie polezysz:-p

u nas spokojnie dzien za dniem mija sobie, dzieciaki rosnal, narazie zrdowe sa wiec luzik:laugh2: zaliczylam niedawno zebranie z przedszkolu i powiem Wam, ze niektore mamy sa delikatnie mowiac ... dziwne.
Starszak byl wczoraj na wycieczce, wyjazd udany, dziec zadowolony.Dzis mamy mleko za oknem, masakra. jak ja nie lubie takiej pogody:zawstydzona/y:
 
Hejka!

Jak dobrze się obudzić i móc normalnie funkcjonować. Wczoraj rano chyba mnie jakiś wirus złapał bo męczyły mnie wymioty i biegunka, do tego ciśnienie miałam 70/50. Dziś jest dobrze, wstałam głodna jak wilk bo wczoraj na ryżu, kisielku i sucharkach byłam;-)

Agnieszka no piesio zadba o to abyś się nie nudziła, ale jaką formę złapiesz;-) Mnie jak trochę więcej połażę to kłuje podbrzusze więc z dłuższych spacerów muszę zrezygnować.

Basiu jak Wiktorek u dentysty? A ty już zdrowa? Uważaj na siebie :)

MamoPaulinki u nas też buraczki na tapecie. W tym roku zrobiliśmy buraczki z papryką, pycha są. Jeszcze czekam na buraczki słodko-kwaśne z czosnkiem od sąsiadki, wymianę robimy:tak:

Aga u nas dziś ślicznie, posyłam słoneczko do ciebie :)

Annaoj kurcze niefajnie z tymi tatuażami, mam nadzieję, że szybko zejdą. Masakra z tym przepisywaniem antybola na wszystko, dobrze, że posłuchałaś intuicji. Choć wiem jak ciężko wtedy się zdecydować, bo niby lekarz powinien wiedzieć co robi, a z drugiej strony my chcemy jak najlepiej dla malucha,
Pytałaś o to jak Majka zareagowała na siostrę. Bardzo się cieszy, wszystkim opowiada, że będzie miała młodszą siostrzyczkę. Jak odkładamy jakieś za małe ubranka to mówi, że dla siostrzyczki zostawimy. W gabinecie jak usłyszała, że to dziewczynka to krzyczała: hurrra, będę miała siostrzyczkę do bawienia. Słodka jest bo za każdym razem jak np ją czeszę to przytula się do brzuszka i głaszcze:tak: Jesteśmy na etapie wybierania imienia, ale coś się nie możemy zdecydować. Maja chce Martynkę albo Zuzię, zobaczymy.

Idę kawkę małą wypić i do pracy muszę podjechać.

Miłego dnia :)
 
reklama
Cześć!!

Kittek gratulujemy kolejnej córci!! Super, że Majka tak fajnie zareagowała :tak: Odpoczywaj, leż ile wlezie... jeszcze się nabiegasz ;-)

A reszta dziewczyn nie ma zamiaru wracać czy co??

Ja w końcu mam spokojniejszy dzień... Uff bo już nie wyrabiałam normalnie. Poza tym ochłodziło się :-( szaro buro za oknem... parasol to podstawa wyposażenia...

Spokojnego piątku i udanego weekendu!
 
Do góry