reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

:-(po wczorajszej wizycie u pediatry mamy takie nieciekawe wieści
pęcherzyk pod języczkiem u Tymusia o którym wspominałam nie jest dla niej do zdiagnozowania i w tym celu mamy skierowanie na jeden dzień do kliniki pediatrii zeby mu porobili jakieś sondy, usg itp zeby sprawdzic co to jest
bo moze to byc torbielka zwykla a moze byc np tarczyca któa wyszla na wierzch
no i wazne jest z czym to jest powiazane i co to za plyn w srodku
smutno mi :-:)-:)-(
będą mi maleństwo męczyć
głęboko wierzę że to nic groźnego ale sam fakt wożenia się z dzieckiem dwutygodniowym po szpitalach gdzie tyle wirusów i sluchanie jego płaczu mnie przeraza
trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze...
mąz idzie dzis umówic ten szpital
 
reklama
Mnie też ten kikutek wkurza, ale wczoraj była u nas położna, powiedziała, że bardzo mocno się trzyma i na odpadnięcie jest do miesiąca czasu:szok:. Tak bym chciała już na brzuszku kłaść.
Oli odpadł w 12 dniu
 
hej..w nocy pare skurczy i rano jakies dziwne bóle kregoslupa aż do podbrzusza. Jak wygląda ten czop musi być krwawego koloru? zauważyłam właśnie dużą ilosc sluzu gestego przezroczystego to moze byc czop?
 
Borys tez ma sucha skore i bardzo mu sie łuszczy. Uzywamy oilatum, ale jakis wielkich postepow nie bylo, więc dwa razy wykąpalismy go w krochmalu i od razu skorka lepsza:). teraz dalej jedziemy na oilatum.
Właśnie chciałam napisać że najlepsze na taką młodą suchą skórkę są kąpiele w krochmalu:), żadne specyfiki nie dają takiego efektu. Wogóle na szkole rodzenie położna mówiła że nie powino się stosować oliwki na ciało dziecka bo skóra nie oddycha- tylko balsamów bądź kremów do ciała niemowląt.
Ja od wczoraj zaczęłam masować Ewcie przed kąpielą- wczoraj był efekt rewelacyjny- tak się fajnie wyciszyła że przez godzinkę leżała i podziwiała świat, potem zjadła cyca i poszła spać na 4,5h:). We wcześniejsze dni wyglądało to tak że ok 2,5h wisiała na cycu zanim usnęła, a jak ją odstawiałam to od razu mocno płakała...
 
Mnie też ten kikutek wkurza, ale wczoraj była u nas położna, powiedziała, że bardzo mocno się trzyma i na odpadnięcie jest do miesiąca czasu:szok:. Tak bym chciała już na brzuszku kłaść.
Oli odpadł w 12 dniu

U nas to samo ten kikut mnie do szewskiej pasji doprowadza. Borys czasami pojekuje i w brzuszku mu bulgoce, a ja nie moge przez ten cholerny kikut go na brzuszku polożyc żeby mu ulżyc.
 
reklama
Do góry