reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
U mnie na NFZ nie dają ani teczki, ani wyników, nawet foto usg nie. Jest tylko ksiazeczka gdzie po wizycie uzupełnia położna: wyniki niektóre, waga moja i tydzień. A usg to telefonem foto robiłam bo bym nawet nie miała.
Ja prowadzę na NFZ i tez na początku martwiłam się ze nie mam fotek bo chciałam partnerowi pokazać ale jak bobo zaczęło wyglądać jak dziecko i nabierać ludzkich kształtów to sama mówiła ze będzie teraz robić jedno specjalnie dla mnie tak żeby było widać dobrze, kartę ciazy mam jedna mała dla siebie tam wpisuje wyniki badań a ona ma w teczce mojej taka większa i tam już się bardziej rozpisuje .
 
Ja mam grupę krwi ARh+ i jak lekarzowi powiedziałam że + to już nawet go nie interesowało jaką ma mąż. Więc możliwe że konflikt może być dopiero wtedy jak kobieta ma - a ojciec + ale nie jestem pewna na 100% bo wsumie jak mój lekarz powiedział że jest ok to nawet nie zagłębiałam tematu
Chyba tak jest costam czytałam gor3ej jak mama ma -
 
Właśnie dzisiaj czytałam o pulsie, ze w drugim trymestrze serce matki zaczyna szybciej bić o dodatkowe 10/20 uderzeń na minutę, może dlatego :)
Mi się wydaje ze w ciazy wg matka ma większe bo ja jestem niskocisnieniowcem nawet tabletki mam na receptę żeby je podwyższyć bo jak mam 100 to u mnie wysokie, ale w ciazy to ciagle ponad 100 ok 120 czy to u lekarza czy w domu
 
Chyba tak jest costam czytałam gor3ej jak mama ma -
Tak właśnie jest. Jak pokazałam mojej kartkę z oznaczona grupa krwi 0+ to powiedziała że mąż już nie musi oznaczać skoro ja mam + . Mąż akurat miał oznaczana wcześniej do pracy i ma taką samą jak moja. Jak bylam w szpitalu z poronieniem to też powiedzieli że skoro ja mam grupę dodatnia to jest ok i nie trzeba już nic podawać obojętnie jaka by miał mąż.
 
Mi wyszła taka (potwierdzona później), narzeczony ma 0RH-
Czyli Ok?
 

Załączniki

  • IMG_3679.jpeg
    IMG_3679.jpeg
    161,7 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Do góry