reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Te charczące noski to niekoniecznie katarek... Mateusz też charczy i chrumka, a nie ma kataru (czasem tylko glutka mu wyciągam). Pytałam kilku pediaytrów - przyczyną może być mleczko trafiające do noska (czasem mu wypływa mleczny glutek) lub niedojrzała, nieukształtowana krtań - odgłosy jak przy pełnym nosie. Może w nocy, gdy śpi, wiotczeje wszystko i stad te dźwięki? A mleko pije w półświadomości...:)
 
reklama
Krzyniowi też białe glutki wyjęłam dziś. Więc pewnie macie rację :-) Czarek wypróbowywał piec i w domu jest z 40 stopni;-) Dzisiaj mamy w domu Hiszpanię i Krzyś śpi prawie na golaska. Ja jeszcze tego podobieństwa nie widzę, ale pewnie macie rację :-)
 
tak mailuj, Krzys to wykapana mama
Madzia, super minka, czy bąbel czasem nie ma rudych włosków?

kurde a mojemu małemu tak charszczy i to nie tylko w nocy - już sama nie wiem co o tym myśleć..
no i dzisiaj usypianie to jakaś porażka, mały budził sie z 15 razy po czym zmuszona byłam wziąć go na ręce :( ciągle przebudza się z płaczem, kurde.coś go boli czy co..
 
Sobota wieczór a na forum ciiiiiiiiisza... Imprezują mamusie z dzidziami:tak:
Tylko my siedzimy sami...Tatuś zostawił nas w PL a sam teraz u znajomych siedzi i pewnie tradycyjnie % spożywa:-D

Z małym od tygodnia walczymy z kolkami.. dziś było okropnie krzyczał aż się fioletowy robił... Dawałam mu od początku kolek sab simplex i sądziłam ze średnio mu ten lek pomaga i znów zaczełam podawać mu dziś infacol po którym ślicznie puszczał bąkale. I efekt mieliśmy taki że bąki były i dodatkowo ból i krzyk dlatego postanowiłam że zmiejsze dawkę i jednego leku i drugiego ale będę podawać oba żeby chłopakowi ulżyć. późno nam się te kolki zaczeły więc mam nadzieję że szybko też przejdą.
Kończe dzisiejszy dzionek i śmigam do łóżka. Udanej i pogodnej niedzieli życzę.
 
witam
takkk corinowej ewuni włosy wymiatają :-D
konwalianko co do koloru włosów mego syna takie ma blond pod słońce lekko rudawe :szok:w kogo pytam?
em ka witaj ;-)
dziób oby szybko minęły wam te kolkowe dolegliwości

z tym usypianiem to coś chyba było bo u nas też cięzko i nocka marna:-(od dziś zwiekszamy ilośc podawanego mleka ze 120 na 150 mam nadzieję ze 4 h wytrzyma
miłej niedzieli
mailuj nie było urlopu to mąż o was zadbał ...piec działa :tak:a to podstawa- NIECH ŻYJE HISZPANIA
 
reklama
dzień dobry

my dzisiaj pospali do 10 :szok::szok::szok: z przerwą między 6.30 a coś przed 8 ale jednak - jestem w mega szoku. Chyba mnie głowa rozboli od nadmiaru snu haha! :-D:-D Co prawda wczoraj położyliśmy się późno bo dopiero po walce Adamka no ale...

lato do nas wróciło! piękne słoneczko i 25 stopni - marzenie. Zmykamy zaraz na obiad do rodziców.

Miłej niedzieli!

PS. Corin zdjęcia Ewuni nie widać :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry