reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ja się od wczoraj czuję fatalnie 🤮 Tylko nie wiem, czy to choroba, przeżarcie, czy ciąża 😆 A może combo tego wszystkiego razem. Jutro mam badania i zastanawiam się, czy jak sikam w nocy, to do badania dać ten z nocy, czy po przebudzeniu?
 
Ja się od wczoraj czuję fatalnie 🤮 Tylko nie wiem, czy to choroba, przeżarcie, czy ciąża 😆 A może combo tego wszystkiego razem. Jutro mam badania i zastanawiam się, czy jak sikam w nocy, to do badania dać ten z nocy, czy po przebudzeniu?
Po przebudzeniu pierwszy poranny i musi być parę godzin przerwy od nocnego sikania
 
Ja się od wczoraj czuję fatalnie 🤮 Tylko nie wiem, czy to choroba, przeżarcie, czy ciąża 😆 A może combo tego wszystkiego razem. Jutro mam badania i zastanawiam się, czy jak sikam w nocy, to do badania dać ten z nocy, czy po przebudzeniu?
Szybkiego powrotu do pełni sił, nie wiem czy w ciąży to możliwe 🤔 choć ja ogólnie czuje się dobrze. Niestety zdecydowanie przesadziłam z jedzeniem w święta i pierwszy raz w życiu doświadczam zgagi 🥵 mam nadzieję, że to jednorazowa sytuacja
 
Jutro mam wizytę, ja to się martwię teraz tylko tym że nie poronie sama. Bo że jest źle to wiem na pewno bo ciąża młodsza o 2 tyg i pęcherzyk ponad 7. Boję się że chory płód będzie się rozwijał
Mam nadzieję, że mimo Twoich obaw jutrzejsza wizyta przyniesie dobre wiadomości 🤞❤️
 
reklama
Dziewczyny, jak walczyć z zapaleniem pęcherza? 😫
Nie wiem jak mnie dziś złapało, domowe sposoby jakieś przetestowane..leków nie można z tego co czytałam.
 
Do góry