reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe starania 2023

reklama
Tam jest napisane że nie życzą sobie pisania o dzieciach itp, rozumiem że to jest grupa kobiet które mają trudności z zajściem w ciążę, mogło by Im przeszkadzać moje pisanie I nic dziwnego.
Może tu zostanę i napisze lepiej coś o sobie. Mam już dwójke dzieci w wieku 2,5 I 15 lat. Od jakiegoś czasu zapragnęliśmy z mężem trzeciego dziecka i właśnie chcemy zacząć starania. Może znajdą się tu kobiety które tez w tym miesiącu rozpoczną starania, (nie testowanie) według moich szacunków testowanie powinnam zrobić w grudniu
A nie możesz po prostu dołączyć do kresek i nie pisać o swoich dzieciach tylko skupić się na staraniach tak jak reszta dziewczyn? 😄
 
Hej, pomóżcie.
Miesiączkę miałam ostatnia 10.10,kolejną miałam dostać wczoraj.
Od wtorku wychodzą ,,pozytywne,, testy, o ile można je tak nazwać. Są z dnia na dzień coraz ciemniejsze. Byłam na becie wczoraj, 9.11 wyszło tylko 11,2 :( w poniedziałek lekarz kazał pójść drugi raz... boję się bo staramy się 2,5 roku...
Co o tym myślicie?
 

Załączniki

  • IMG-20231110-WA0004.jpeg
    IMG-20231110-WA0004.jpeg
    263,3 KB · Wyświetleń: 152
Hej, pomóżcie.
Miesiączkę miałam ostatnia 10.10,kolejną miałam dostać wczoraj.
Od wtorku wychodzą ,,pozytywne,, testy, o ile można je tak nazwać. Są z dnia na dzień coraz ciemniejsze. Byłam na becie wczoraj, 9.11 wyszło tylko 11,2 :( w poniedziałek lekarz kazał pójść drugi raz... boję się bo staramy się 2,5 roku...
Co o tym myślicie?
Ale w czym ci mamy pomóc? Jesteś w ciąży,gratulacje!
 
Mój ginekolog po wynikach bety stwierdził że ciąży nie może potwierdzić bo jego zdaniem po wyniku jej ,,nie ma jeszcze,, wiec ? To mnie mecyz najbardziej 😵
Może chodziło mu, że nie może jej zobaczyć na USG bo pęcherzyk ciążowy jest widoczny jak bhcg jest ok 1000.
Ale skoro wynik jest 11 to wyłapałaś bardzo wczesną ciążę 🙂
 
Musisz teraz zachować się cierpliwie. Jedyne co Ci mogę polecić. To leż, czekaj, oby do poniedziałku wtedy zrób ponownie betę i najlepiej do lekarza z wynikiem.
 
reklama
Do góry