reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Niestety musisz poczekać, tak jak Dzikunek napisała - wszystko przelicza lekarz po swojemu 🙂
No to czekam, ale oczywiście nie mogłam się powstrzymać i zaczęłam wklepywać wyniki do internetu i się popłakałam. ☹
Dobrego wieczoru, ja chyba dzisiaj nie zasnę, a jutro zadzwonię do lekarza i spróbuje przyspieszyć wizytę.
 
No to czekam, ale oczywiście nie mogłam się powstrzymać i zaczęłam wklepywać wyniki do internetu i się popłakałam. ☹
Dobrego wieczoru, ja chyba dzisiaj nie zasnę, a jutro zadzwonię do lekarza i spróbuje przyspieszyć wizytę.
Nie ma, co wklepywac w internet, bo lekarz robi korektę w oparciu o USG 😊
Jak chcesz to możesz przyspieszyć wizytę dla swojego spokoju, ale naprawdę nie ma co się stresować dopóki lekarz nie złączy wszystkiego w całość 😊
 
No to czekam, ale oczywiście nie mogłam się powstrzymać i zaczęłam wklepywać wyniki do internetu i się popłakałam. ☹
Dobrego wieczoru, ja chyba dzisiaj nie zasnę, a jutro zadzwonię do lekarza i spróbuje przyspieszyć wizytę.
Z czystej ciekawości próbowałaś pewnie przeliczyc na mom , ale ja nigdzie nie znalazłam przelicznika z bety, tylko z białka pappa. Pamiętaj, że zły wynik z białka pappa musi byc jeszcze popraty złym wynikiem z bety, dopiero dwa złe wyniki dają jakis obraz. Poza tym niestety te testy są o kant doopy. Mozesz poczytac jak lekarze obliczaja ryzyko... Ja to widzę bardziej jak straszenie kobiet po to żeby wydały ostatnie pieniądze na nifty. U mojego meza w robocie dwie baby miały złe wyniki z pappy i usg a potem nifty idealne.
 
Z czystej ciekawości próbowałaś pewnie przeliczyc na mom , ale ja nigdzie nie znalazłam przelicznika z bety, tylko z białka pappa. Pamiętaj, że zły wynik z białka pappa musi byc jeszcze popraty złym wynikiem z bety, dopiero dwa złe wyniki dają jakis obraz. Poza tym niestety te testy są o kant doopy. Mozesz poczytac jak lekarze obliczaja ryzyko... Ja to widzę bardziej jak straszenie kobiet po to żeby wydały ostatnie pieniądze na nifty. U mojego meza w robocie dwie baby miały złe wyniki z pappy i usg a potem nifty idealne.
Nie przeliczałam, ale znalazłam informacje, ze w 11 tc mediana białka pappa to 1,48 wiec to moje 0,69 wydaje mi się za niskie :(
 
Ja sie nastawialam na robienie nifty w tej ciazy ale mi lekarz odradzil. Takze zostane przy usg i pappa to mam przynajmniej na nfz :-)
A ile masz lat? Też się głowie nad tym nifty, ale ja mam 35 lat i prenatalne z pappa będę miała na NFZ i stwierdziłam, że po prenatalnych jak będą jakieś wątpliwości, to zrobię nifty.
 
A ile masz lat? Też się głowie nad tym nifty, ale ja mam 35 lat i prenatalne z pappa będę miała na NFZ i stwierdziłam, że po prenatalnych jak będą jakieś wątpliwości, to zrobię nifty.
Ja tez tak stwierdziłam, ale ile my sie nastresujemy zanim przyjdą te wyniki z nifty... Prenatalne i pappa wychwytuja dzieci podejrzane, juz za sam wiek nam inny mnoznik dadza i ryzyko wzrasta...
 
A ile masz lat? Też się głowie nad tym nifty, ale ja mam 35 lat i prenatalne z pappa będę miała na NFZ i stwierdziłam, że po prenatalnych jak będą jakieś wątpliwości, to zrobię nifty.
Ja mam 32 skonczone. Tez mam pape na nfz takze raczej sobie te dodatkowe daruje zwlaszcza ze przy blizniakach i tak licza te statystyki dla calej ciazy.
 
Ja tez tak stwierdziłam, ale ile my sie nastresujemy zanim przyjdą te wyniki z nifty... Prenatalne i pappa wychwytuja dzieci podejrzane, juz za sam wiek nam inny mnoznik dadza i ryzyko wzrasta...
Wybacz, że się odzywam nie w swoim wątku. Ale to jest moja druga ciaza i ja nie miałam ani w pierwszej ani w drugiej białka pappa 1,48 a poniżej 1 i mam syna zdrowego. A w drodze zdrowa córka. Więc przestań czytać internety :)
 
reklama
Do góry