reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Matik jakie piękne zdjęcie :) Ślicznie ją widać. Super :)

Millly gratulacje udanej wizyty i dobrych wyników połówkowego :) W tym trymestrze to już na prawdę rzadko zdarza się coś złego.Tym razem masz szew, musi być dobrze :) Trzeba myśleć tylko pozytywnie.

MNie niepokoi że nie czuję jeszcze żadnych ruchów ale cały czas sobie powtarzam że wszytko jest ok i jeszcze poczuję to co Wy wszystkie :)

Matik2012 bardzo duża ta Twoja dzidzia :)
Też zauważyłam , że jak się budzę rano na boku i położe na plecach to ma taki jakiś bardziej sterczący brzuszek :)
Powodzenia jutro na wizycie :)

Bella82 trzymaj sięI Najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok. Jak długo zostaniesz w szpitalu?
 
reklama
dziewczyny ja na święta życzę Wam
-zdrowia,dużo miłości i czułości,spokoju i wszystkiego naj naj:-)
pewnie zajrzę dopiero po świętach także WESOŁYCH ŚWIĄT:-):-):-)
 
Dziewczyny ja też robię sobie świąteczno-noworoczną przerwę na forum, dlatego chciałabym wszystkim życzyć zdrowia i spokoju, abyśmy ten wyjątkowy czas mogły spędzić z rodzinami i przyjaciółmi na wspólnych rozmowach i kolędowaniu, a Sylwestra na "umiarkowanej" zabawie. Cały czas myślę sobie, że kolejne Święta spędzimy już w powiększonym składzie i zaraz się rozklejam :tak:
Wszystkiego co najlepsze dla nas wszystkich!!!
boze-narodzenie-fot-jacilluch-flickr.jpg
 

Załączniki

  • boze-narodzenie-fot-jacilluch-flickr.jpg
    boze-narodzenie-fot-jacilluch-flickr.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 44
Żmuda, ja wczoraj na babyboom obejrzałam filmik o karmieniu piersią i tez mi łzy po policzkach ciekły:) juz nie mam sie na czym wzruszać :)
 
reklama
Do góry