reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Dziewczyny a komu Ollena ma powiedziec o swoich przemysleniach jak nie nam?
Ollenka ja nie mam tak, ze chce jakas plec, mi to obojetne, ale jesli zawsze pragnelas corki to rozumiem Twoje rozczarowanie (choc jeszcze nic przesaadzone). Najwazniejsze, zeby bylo zdrowe, zebys nie musiala miec jakichs naprawde tragicznych dylematow. O ktorej jutro?:-)
Pajka to odliczamy wszystkie do Twojej wizyty :-) piekna tempka, piekne testy, Ty sie oszczedzaj i dbaj o dzidzie :-)
Iza o matko, co to za malpa z tej drogerii, co ja obchodzi, skoro lekarz mowi, ze jest ok, to ok. Nie przejmuj sie nic. A Ty juz 27tc, ale to leciiiii! :-)
 
reklama
aldo na 9.50 :) tez tlumacze sobie, ze musi byc zdrowe, szczegolnie jak sie widzi tyle tych chorob chocby w tv...nie raz juz bylam pewna, ze mi obojetne. ale na dzien przed usg mam stresa... a jeszcze moze byc tak ze sie maluch nie ujawni i tyle:)
to do jutra, lece spac, moze usne hehe;)
 
dzieki dziewczyny ;]



ryska - ja z mlodym w tygodniu u mamci w weekend z mlodym do dmu jezdze ;]



pajka- mj gin liczy 31 tgo 31 a nie 32 i wlasnie wychodzi teraz ze 31 jest a nie 32 on liczy skoczone a nie zaczete ..w ksiazecce zdrowia netirgo mam urodzny w 31tc i 2 dniu
 
Wooow Alebur mysle, ze tak:-) Jak super:-)) To Ty trzymasz jezor za zebam, a szykowala sie taka super wiadomosc. Pieknie rozpoczynamy ten dzien:-) Gratulacje Kochana:-)


Teraz Fiolecik nam zaciazy:-)))))

Aldziu no ja tez nie moge uwierzyc, ze juz jest 27 TC ( moj lekarz liczy tak jak my). Choc patrzac na moj brzuch to mozna spokojnie uwierzyc:-) A jak u Ciebie, jak brzucholek?


Ollena - nie stresuj sie:-) Bedzie co ma byc, jesli chlopak to ne czuj sie zawiedziona, zobaczysz, ze bedzie wspanialym synem i bratem. Najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe. Jestes taka mloda, ze spokojnie jeszcze mozesz zaplanowac ciaze i za 10 lat:-) i pozniej tez...to sa pozytywy wczesnej ciazy:-)

Rysia ja tez uzywam dwoch farb, ale ze zdjec widac, ze masz bardzo grube i geste wlosy, wiec przy dlugosci takiej jak mam ja, to bys co najmniej 3 farb potrzebowala:-) Chyba lepiej by bylo isc do fryzjera:-) Ja teraz bede farbowac jedynie odrosty i na koniec rozczesze ta farbke po wlosach.

Sweety jak ja lubie taki kolor jak u Ciebie. U mnie niestety rozjasnianie wiaze sie z niszczeniem wlosow, bo sa dosc ciemne i grube, wiec trzeba uzywac mocnych srodkow. Mialam juz fajne blondy na glowie ( wlasnie zrobione balejazem) ale zawsze bardzo niszczylo mi to wlosy. Ty masz piekny kolor...
 
Dzień dobry:-),

albour - ale cichutko siedziałaś. Super wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę.
Fiolecik - teraz Twoja kolej;-),

A ja spać nie mogę, niewygodnie mi...w końcu ile można spać tylko na lewym boku...mam wrażenie, ze budzę się cała połamana...
 
hej laski

no alebour zrobiła niespodziankę - na staraczkach się dobrze rok zaczyna :-D
postaram się dołączyć jak najszybciej ;-)

sweety a używasz poduszki rogala? ja miałam w poprzedniej ciązy i mi bardzo pomagało...
 
Chyba właśnie muszę pomyśleć o zmianie, bo mam zwykłą poduszkę...ale ja uwielbiam przytulać się do poduszki...
Dzisiaj po południu młody ma imprezę karnawałową w szkole i jadę z nim, on będzie się bawi, a ja poplotkuję:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiurku ale Ty skończyłaś 31 tydzień... nie zaczęłaś...masz skończone 31 tygodni ciaży... przecież jakbyś teraz nie daj boże rodziła mialabyś skończone 31 tygodni a nie 30 bo napisałaś, ze zaczynasz 31 tydzień...:tak:

Alebur jeszcze raz gratuluję :)





Ollena zaciskam kciuki no to juz pewnei zaraz wejdzie do gabinetu :D
 
Do góry