reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
Rysica ja tez sie nie znam, ale projekt szafy naokolo drzwi super :-) Widzialam u kolezanki szafe wbudowana na scianie, zrobiona z plyt gipsowych, z drzwiami i pokryta fototapeta lacznie z drzwiami, cudo :-) drzwi nie widac, taka garderoba :-)

Pajka czemu przerazona ? ;-)

Ullana, super ze sie odezwalas i ze podchodzisz z takim spokojem do wszystkiego :-) Zajecia ze IV rokiem? a ja nawet nie wiem czym sie zajmujesz ;-) wykladasz? bo ja bede studentka IV roku juz wkrotce hihihi :-)

Iza 170m superrr :-D ale i 130 starczy :-) my mamy teraz 110m2 na jednym poziomie, zastanawiamy sie czy nie rozbudowac domu i nie zrobic poddasza mieszkalnego na gorze. Mamy teraz sypialnie, kuchnie, jadalnie, dwa pokoje dla dzieci i salon, ale strasznie wąski ten salon. Niby ma tam wejsc tylko komplet wypoczynkowy i TV, bez zadnych mebli, ale za to z tylu sa drzwi podwojne balkonowe :/ nie wiem co by tu wykombinowac, macie jakies pomysly? ;-)
 
hej

Iza 170m superrr :-D ale i 130 starczy :-) my mamy teraz 110m2 na jednym poziomie, zastanawiamy sie czy nie rozbudowac domu i nie zrobic poddasza mieszkalnego na gorze. Mamy teraz sypialnie, kuchnie, jadalnie, dwa pokoje dla dzieci i salon, ale strasznie wąski ten salon. Niby ma tam wejsc tylko komplet wypoczynkowy i TV, bez zadnych mebli, ale za to z tylu sa drzwi podwojne balkonowe :/ nie wiem co by tu wykombinowac, macie jakies pomysly? ;-)

my mamy dom własnie z użytkowym poddaszem, dzięki temu zrobiły nam się dwie strefy - mieszkalna [na dole] i sypialna [na górze] nie wiem jak wyglada wasz projekt, ale pewnie kosztem wyburzenia jakiejś ściany moglibyście powiekszyc salon, a na górze zrobić sobie i/lub dzieciom sypialnie
mi się takie rozdzielenie podoba - bo nie ważne jakie tornado przeszło przez sypialnię, czy pokój dzieci to na dole wszystko może zostać ą ę... jak macie możliwość to polecam to rozwiązanie... tylko pamiętajcie o dobrym wyizolowaniu skosów - bo będzie wam zimą zimno, a latem gorąco...

Fioletową muszę zapytać o projekt, bo ona ma smykałkę ;)

hehe ;-)
projekt szafy do zabudowy masz fajny - tylko powiedz mi, czy ty nie nosisz sukienek? bo jeśli nosisz to nie uwzględniłaś tego [chyba że ta część po prawej jest na to przeznaczona]
co do ustawiania mebli w salonie - jesli brak wam miejsca na tekstylia to bym była za zbudowaniem szafy, dzięki temu zyskujecie "pawlacze" do mebloscianki tyle nie wepchniesz... jesli z kolei nie masz gdzie wepchnąć papierów, zastawy stołowej itp to meblościanka byłaby chyba lepsza, ewentualnie jakaś mini komoda i ta szafa do zabudowy
z tych wszystkich projektów najbardziej chyba podoba mi się ten gdzie masz stół przy parapecie a kanapę tak w miarę na środku ściany - masz wtedy i dostęp do stołu i dostęp do szafy
projekt z meblościanką lepszy moim zdaniem jest ten, gdzie stół masz w rogu a obok kanapę - zakładając że stół służy wam do głównych posiłków, a na kanapie przesiadujecie, to potrzebujecie lepszego dostępu do kanapy a nie do stołu...
na pewno nie ustawiłabym biurka z kompem centralnie -biurko do rogu kanapa na środek ściany jeśli będziecie wybierać tę opcję

to takie moje opinie, mam nadzieję że trochę pomogłam :-D
 
reklama
hello:)

Oczywiscie standardowo zrobiłam dzisiaj testa :):) no innej firmy i są dwie piękne grube krechy:):) jestem spokojniejsza:)

Rysica, Aldo no przerażona bo jak to będzie z dwojką takich maluszków :)
 
Do góry