reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
Pajka Ty już chyba dałaś sobie spokój z kolejnymi testami :-D
A jak się czujesz ? Zauważyłaś jakieś zmiany szczególnie w samopoczuciu ?

AHA Czy czujecie ruchy dziecka ? Ja w 18 tc coś tam czuję, czasem "wybrzuszenie", szczególnie jak położę się na plecach, ale żebym mogła konkretnie powiedzieć "tak, czuję i to właśnie dziecko się poruszyło" to nie wiem ... jakieś bulgoty, lekki ruch ale zaczynam się niepokoić bo nie jestem pewna czy to, to :p A chyba już czas, żebym coś konkretnie poczuła ...
 
Ostatnia edycja:
JaM proszkiem zwyklym chyba nie spierzesz, ja zawsze zwyklym pralam i takie plamy mi sie nie spieraly.
Ale moja mama plesn z malenkich ubranek niedawno sprala wiec wszystko jest mozliwe ;)

USG moze 3d a moze 4d, nie wiem sama i zdzwilam sie ze takie fajne to wszystko:) Ale na karcie pisze cos o 4d wiec moze to to.
Buzka widoczna bardzo i wszyscy, doslownie WSZYSCY dzis spotykajac mnie (mm) tez stwierdzali zgodnie ze buzka chlopieca i na bank bedzie chlopak.

A co do kaftanikow to ja nawet nie mysle o tym, bardzo to niewygodne:(

Rysica suuuper, niech wiec bedzie Monika:)
 
JaM tak to to

a co do odplamiacza - masz czas jeszcze na drugie pranie... ja teraz jak dostałam mojego kubusia puchatka [kiedyś pokazywałam wam zdjęcie mojego młodego w nim] taki biały kombinezon jesienny, to się załamałam, był cały żółty!!! ale vanish i pranie wstępne załatwiły sprawę... a jak już będę szykować się do porodu to przepiorę w dziecięcym proszku i tyle
 
Aldo, na razie Natalce wiele nie tłumaczę. Ona wie tylko, że mamusia ma w brzuszku dzidziusia, ale jej rozumowanie jest nastepujące: "gdzie mamusia ma dzidziusia?" - pokazuje na mój pępek :) Ja do niedawna (właściwie do 7 stycznia b.r. karmiłam córkę piersią. Wszyscy lekarze po kolei mówili mi, że nawet nie chcą o tym słyszeć, że mam przestać karmić, itp. ale moja córcia tak upodobała sobie cycunia, że cycuniała do niedawna 3 razy w nocy i 2-3 razy w ciągu dnia. Pewnego dnia pojechałam do rodziców i poprosiłam mamę o pomoc w odstawianiu (ona miała przejąć córkę w razie jakiegoś kryzysu), ale o dziwo okazało się, że córcia płakała, ale tylko ok. 3 minut. Napiłą się wody i poszła dalej spać. Dziś przy popołudniowym usypianiu coś jej się przypomniało i mówi "cyca". Nie mogę jej mówić "nie", bo wtedy płacze (na samo słowo "nie"). Odwróciłam jej uwagę i udało się :) Hmm... w sumie to nie o tym wątek, ale akurat przypomniało mi się :)
 
Ostatnia edycja:
Moja Jula sama się odstawiła, jak miała jakieś 7 m. I z tym też planuję karmić jakoś do tego miesiąca, plus, minus w tą czy w tamtą. Nie karmiłabym dziecka powyżej roku a byłam kiedyś w centrum zabaw dla dziecka i dziewczyna karmiła piersią prawie trzylatkę! No, ale to wybór każdej z kobiet i ja to szanuję, chociaż wydaje mi się że pokarm matki dla dziecka w tym wieku nic nie daje i chyba to matkom trudniej odstawić malucha niż maluchowi odstawić się od cycka :p
 
reklama
ja karmiłam młodego równo 6 miechów - potem wróciłam do pracy... teraz chciałabym dłużej, tak z rok... z oszczędności... nasz młody do tej pory pije modyfikowane, a to kosztuje niestety, cyc jest tańszy...
 
Do góry