reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy prowadzące działalność gospodarczą

Na zwolnieniu musisz podać adres gdzie przebywasz podczas zwolnienia ,a nie tam gdzie jesteś zameldowana . Osoba wypisująca zwolnienie powinna o tym wiedzieć .Jeśli miałaś taką sytuację ti radzę szybko to wyjaśnić w zus.
 
reklama
adres zameldowania i zamieszkania mam taki sam, na zwolnieniu jest wypisany adres gdzie mieszkam, pisma z ZUS np o odłożonnych skladkach przyszły na adres zamieszkania,wiec nie wiem dlaczego poszli tam gdzie juz od 3 lat nie mieszkam. co moga chcciec na takich kontorlach? o co pytaja co sprawdzaja? dla mnie to nowosc nigdy sie z tym nie spotkałam, nie wiem czego sei spodziewac, jakich pytan itp?
 
yustyna najlepiej zadzwoń do zusu i wyjasnij to, ale na pewno do czasu wyjaśnienia będziesz
miec wstrzymany zasiek
 
zadzwonilam do ZUS, babka kazała, na odwrocie zawiadomienia napisac aktualny adres zamieszkania (czyli taki jak jest na zwolnieniu), i przyniesc im to do ZUS. Zobaczymy co bedzie dalej
 
Yustyna,

Ja miałam podobną sytuację. Kontrola zusu jak akurat wyszłam z córką. Ale miałam paragony i jak tylko przyszło pismo o kontroli i zawieszeniu wypłat zasilku pojechałam do zusu z paragonami i od ręki sprawę zalatwilam.

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry