reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

mi udało sie pójść na 1,5 h na spacer :tak::tak::tak::tak: ,ledwo co przyszłysmy i zaczeła lać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
poszlismy na spacer bez wózka,Oliwka wzieła sobie swoja lakę z wózeczkiem,ale i tak w połowie drogi ja musiałąm pchać wózek i nia nieść bo zaczęła marudzić ze nogi bolą :no::no::no::no::no:

potem poszłyśmy sobie pojeżdzić troche na rowerze i tak nam zleciało :tak::tak::tak:


a teraz jesteśmy w domu i znowu jest szał,jest już spąca,bo nie odespała tego co nie spała w nocy.cały dzień nic jej nie pasuje i ryczy,normalnie zwariuje dzis tutaj :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
do tego zwaliła mi toster na ziemie i cały potłukł sie w drobny maczek :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

i przed chwilą zawiązła sobie kabel od klawiatury starej na szyje a potem się drze że za mocno i się dusi :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

zaraz idę ja kąpać może poprawi jej sie humor,musimy jakos wytrzymać do wieczora:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
witam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( nie udalo mi sie znowu zdac te nowe zasady sa do bani nie gniewajcie sie nie jestem w stanie pisac moze jutro :no::-:)zawstydzona/y:
bo nowe przepisy są powalone do reszty:wściekła/y::wściekła/y:kochana rzykro mi:-(
ech fajne kawałki

Okolice duzego miasta Polski C.
> Zapadła wiocha.
> Ławka przed spożywczo-monopolowym "U Hanki".
> Miejscowa elyta odbija owocowe-mocne.
> Wszyscy ciągną z gwinta - jeden nie pije.
> - Dlaczego nie pijesz? - pytają zdziwieni.
> - Nie mogę. Hipnoza i kodowanie... - wyjaśnia abstynent.
> Następnego dnia - na wielkim kacu - jeden z uczestników libacji
> przychodzi do abstynenta:
> - Słuchaj! Chciałbym się także zahipnotyzować i zakodować... Już nie
> moge tak dalej... Daj mi adres tego lekarza...
> - Jakiego lekarza? To nasz kowal.
> Facio podziekował i udał się do kowala:
> - Chciałbym przestać pić... Podobno pomaga hipnoza i kodowanie... proszę...
> - Zdejmuj spodnie i wypnij się - odpowiada kowal.
> Facio zdziwił się, ale zdejmuje spodnie i wypina się w stronę kowala.
> Ten przyciąga chłopa do siebie i w żelaznym uścisku uprawiał z nim sex przez pół godziny.
> Wreszcie kończy, podciaga spodnie i mówi:
> - Wypijesz - całej wsi opowiem....


Tuż przed ślubem
On: Hura! Nareszcie! Już się nie mogłem doczekać!
Ona: Możesz ode mnie odejść?
On: Nawet o tym nie myśl!
Ona: Ty mnie kochasz?
On: Oczywiście!
Ona: Będziesz mnie zdradzać?
On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy?
Ona: Będziesz mnie szanować?
On: Będę!
Ona: Będziesz mnie bić?
On: W żadnym wypadku!
Ona: Mogę ci ufać?

Po ślubie czytać od dołu do góry.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
cześć dziewczyny, sorry że wczoraj już się nie odezwałam ale miałam trochę roboty:szok::szok::szok:chyba mnie zostawią, musiałam tylko podać stawkę:baffled::baffled::baffled:ile chcę zarabiać na pół etatu, walnełam, że 1000, mają tydzień na przemyślenie:baffled::baffled::baffled:

i jeszcze smutna wiadomość: w sobotę mam pogrzeb teścia:-(zmarł dzisiaj rano, po operacji usunięcia krwiaka miał wylew i nie udało się go uratować

postaram się trochę Was poczytać ale najpierw skoczę do rowu:tak:
bardzo mi przykro
[*]
Mój Benjamin ma ostanio hasło "mamo pomiziaj mnie po pupie" :-)
:-D:-D:-D:-D:-D
w koncu jako czarownica powinnam miec czarnego kota nie?????????:rofl2::rofl2::rofl2:
no teraz to jesteś 100% czarownica:rofl2:
Hej dziewczynki!

Ja tylko wpadłam sie przywitać i powiedzieć że wczoraj wieczorem babcia zmarła :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( myślałam że chociaż wytrzyma do ślubu, moja mama też miała taką nadzieję.

Może wieczorem jak czas mi na to pozwoli to wpadnę. Dzisiaj na salę jadę przygotować na jutro. Pogoda do d* mam nadzieje że jutro się chociaż trochę poprawi. No jutro ślub a w sobotę pogrzeb, żyć nie umierać na tym świecie!
beatko bardzo mi przykro
[*] wiem że to smutne ale baw się dobrze w tym dniu babcia patrzyy napewno z góry i cieszy się twoim szczęściem......

moje dzieci na weekend pojechały nad morze dziadziuś wczoraj po nich przyjechał...więc odpoczywam od nich...a antek przechodzi sam siebie budzi się w nocy po 15vrazy padamy na twarz...chyba zęby mu idą górne już mam dosyć......
 
mi udało sie pójść na 1,5 h na spacer :tak::tak::tak::tak: ,ledwo co przyszłysmy i zaczeła lać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
poszlismy na spacer bez wózka,Oliwka wzieła sobie swoja lakę z wózeczkiem,ale i tak w połowie drogi ja musiałąm pchać wózek i nia nieść bo zaczęła marudzić ze nogi bolą :no::no::no::no::no:

potem poszłyśmy sobie pojeżdzić troche na rowerze i tak nam zleciało :tak::tak::tak:


a teraz jesteśmy w domu i znowu jest szał,jest już spąca,bo nie odespała tego co nie spała w nocy.cały dzień nic jej nie pasuje i ryczy,normalnie zwariuje dzis tutaj :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
do tego zwaliła mi toster na ziemie i cały potłukł sie w drobny maczek :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

i przed chwilą zawiązła sobie kabel od klawiatury starej na szyje a potem się drze że za mocno i się dusi :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

zaraz idę ja kąpać może poprawi jej sie humor,musimy jakos wytrzymać do wieczora:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

no to kochana mozemy sobie podac rece albo raczej nasze corki moga sobie podac:-):-):-):-)bo ja mam dzis dokladnie to samo nie wytrzymaj chyba dzisiaj z nia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:non stop placze i wszytko jej przeszkadza a jak cos broi a ja rykne NIE to spuszcza glowe na dol i placze w nieboglosy jak bym jej nie wiadomo jaka lrzywde zrobila:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: teraz na szczescie spi wiec mam chwile spokoju:tak::tak:
bo nowe przepisy są powalone do reszty:wściekła/y::wściekła/y:kochana rzykro mi:-(

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

bardzo mi przykro
[*]

:-D:-D:-D:-D:-D

no teraz to jesteś 100% czarownica:rofl2:

beatko bardzo mi przykro
[*] wiem że to smutne ale baw się dobrze w tym dniu babcia patrzyy napewno z góry i cieszy się twoim szczęściem......

moje dzieci na weekend pojechały nad morze dziadziuś wczoraj po nich przyjechał...więc odpoczywam od nich...a antek przechodzi sam siebie budzi się w nocy po 15vrazy padamy na twarz...chyba zęby mu idą górne już mam dosyć......
wspolczuje nie przespanej nocki:-:)-:)-( ale super ze od reszty mozesz przynajmniej odpoczac:tak::tak::tak:
 
Oliwka już wykapana,zjadła kaszkę i ogląda teraz już wieczorynkę :tak::tak::tak::tak:

Oliwka zjadła dziś pierwszy raz frytki,nigdy nie chciała ich nawet dotknąć a dziś spróbowała i tak się zajadała i mówiła cały czas mniam mniam :-D:-D:-D:-D:-D
 
My własnie wrocilismy do domku:tak:Bylismy na spacerku w parku:-)Nakarmilismy kaczki i złapał nas deszcz:no:Przeczekalismy pod przystankiem i wrocilismy:tak:
Ta pogoda jest niezle popierdzielona:no:Jutro ma byc zimno:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Oliwka już wykapana,zjadła kaszkę i ogląda teraz już wieczorynkę :tak::tak::tak::tak:

Oliwka zjadła dziś pierwszy raz frytki,nigdy nie chciała ich nawet dotknąć a dziś spróbowała i tak się zajadała i mówiła cały czas mniam mniam :-D:-D:-D:-D:-D
Moi uwielbiaja frytki ale daje Im bardzo rzadko

Dziewczynki sa niby zmeczone bo pokladały sie we wozku ale pewnie usna jak zwykle po 23
 
Na TV2 o 20.35 jest dzis bardzo fajny film "dlaczego nie" czekam na niego z niecierpliwością.nie oglądałam ale słyszałam ze super i zawsze chciałam go obejrzeć :tak::tak::tak::-)
 
reklama
Do góry