reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
AsieńkoM-dzięki Bogu...przepraszam najmocniej za ten nietakt:((((( a J do apteczki resztę zawlókł,bo stwierdził,że może się przydać jako okład przy...nie pamietam,ale cos tam wymyslił;)))))
 
Jak tam Wasze dzieciaczki po zmianie czasu? Gabi koło 6 wstała:-p, Ania jeszcze śpi, ale u niej to normalne. Po pobycie w Polsce zresztą jeszcze się nie przestawiła i nawet rano z budzeniem do przedszkola jest problem:confused2:. A teraz znowu tydzień wolnego, ale nic, jakoś wrócimy na właściwe tory.

Dobrej niedzieli
 
Witam sie i melduje ze zyje ;-) u mnie ostatnio czasu brak bylo na wszystko. Wczoraj urodziny mojego jedynego poki co chrzesniaka :-) i tak czas ucieka nie wiem kiedy nawet.
Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie.
Ps Asiu brzusio sliczny :-)
 
hej.

moja Zuzia ostatnio niesforna była, ale to dlatego, że P był ponad tydzień w domu bo przypałętała się do niego ospa. Na szczęście dzisiaj już poszedł do pracy.

Aureliamarcel
no daaawno Cię nie było, co słychać?? Jak sie mieszka w nowym domku bo widziałam, że się przeprowadzaliście.
 
:-) dziekuje dziewczyny, wszystko dobrze:tak:
na nowym miejscu mieszka sie super, młody chodzi do przedszkola a poza tym po staremu;-)
teraz oczywiscie przeziebienie co 3 tygodnie wiec I przedszkola mniej ... okropna pogoda:wściekła/y:
ja chce latooooo!!:-D:-p
zdrowka wszystkim dzieciaczkom!! I mamusiom oczywiscie tez:tak:


pozdrawiam:-)
 
reklama
Hej Mamusie!

AsienkoM śliczny brzusio :) aż zatęskniłam za swoim ;)

AsieńkoR jak Gabrysia? :) Ah, jak ten czas szybko leci, co?



U mnie sporawo się dzieje, wiadomo, jak to w Polsce ;) Do Dublina wracamy po Bożym Narodzeniu, to pewnie wtedy więcej czasu będę miała na forum ;)
Tak ogólnie to całe lato spędziłam na działce, nad jeziorem. Później pojechałam na tydzień do teściów i po tym pobycie powiedziałam 'nigdy więcej' ;) tam Marek do mnie dołączył i udaliśmy się na wakacje do Grecji w trójeczkę (było ekstra!), potem wesele mojego kuzyna, na którym super się bawiłam :D Dobrze, że Ignaś miał opiekę na cały następny dzień, bo ja wstałam dopiero około godziny 15stej ;) Oczywiście odbył się też chrzest świety Ignasia :) No i ja jeszcze miałam w ubiegłym tygodniu operacje - usunęli mi pęcherzyk, więc teraz dżwigać nie mogę... czyli nie mogę trzymać Ignacka na rękach :/ Tak mi dziwnie, czasem mam zapędy, żeby go podnieść, ale mnie mama stopuje ;)
I jeszcze w międzyczasie byłam z Ignacym w szpitalu, bo było podejrzenie, że może mieć padaczkę,ale na szczęście to był fałszywy alarm! A w szpitalu byłam z nim tylko 3 dni, wszystkie badania wyszły bardzo dobrze, bardziej chyba ja spanikowałam, ale przynajmniej jestem spokojna.

Ignacek to duży chłopak - waży już prawie 9kg, a ubranka na 74cm są ok. Wyszły już mu też dwa ząbki ;) No i ogólnie śmieszek taki z niego :) Właściwie to nie mam z nim żadnych problemów, jedynie co, to ciągle ma refluks i wymiotuje. Wprowadziłam też już stałe pokarmy :)

A co tam u Was? Chociaż tak pokrótce ;) Nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić, tylko parę stron wstecz obejrzałam.

10_pazdziernik.jpg11_pazdziernik.jpg12_pazdziernik.jpg13_pazdziernik.jpg14_paziernik.jpg
 

Załączniki

  • 10_pazdziernik.jpg
    10_pazdziernik.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 38
  • 11_pazdziernik.jpg
    11_pazdziernik.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 28
  • 12_pazdziernik.jpg
    12_pazdziernik.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 28
  • 13_pazdziernik.jpg
    13_pazdziernik.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 32
  • 14_paziernik.jpg
    14_paziernik.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 30
Do góry