reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hej.
Dzionek jakos dzis mi szybko uciekl.Po poludniu wyszlam na dwor z dziecmi,na krotki spacer do apteki.Bileciki dzis zakupilismy na 22 grudnia do Polski:-)Wiec sie ciesze.
Anineczko fajny taki relaksik:tak:
Milego wieczorku dziewczynki.
 
Ostatnia edycja:
No hej Wam-jak tam,Mikołaj wczoraj Was odwiedził?
My przed wyjazdem jestesmy zalatani jak diabli-nie dość,że prezenty dla dzieci,to tu slubowanie na scauta,to w przyszłą sobotę Dawid ma wyjazd na lotnisko(z harcerzami własnie),dadzia ma party u koleżanki(tematyka świąteczna-więc strój Mikołajki w dunnesie nabylismy),a Maluchy u koleżanki z przedszkolu tez będą urodzinować:)))))dzis dzień sklepowy-trzeba porobic ostatnie zakupki i zacząć się pakowac;)))
Miłego weekendu Wam:****
 
Witam niedzielnie:)))
Oj wczorajszy dzień zleciał piorunująco szybko...jeszcze oświetliliśmy domek lampkami:) fajnie wyszło;)
Gliwa-fajnie,że sobie spedzicie Święta w Polsce-może w przyszłym roku/albo kiedyś w końcu i my polecimy...u nas problem typu-każde z nas(tzn ja i J)chciałoby u swoich Rodziców,a Święta osobno nie wchodzą w gre:((((
Popakowałam dzieci,popakowałam siebie,J ma czas...w sumie ma,ale potem na łeb na szyje będzie to robił-założę sie:(
No nic to-miłego dnia Wam drogie Panie-jutro juz nowy tydzień zaczynamy;)
 
reklama
Do góry