reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

To u nas z pogodą podobnie, musi być, że to od was idzie;-)

Bólu kręgosłupa współczuję i to bardzo, jak kogoś nigdy nie bolał, to nie ma pojęcia o co chodzi.

Ja podczas porodu miałam bóle krzyżowe, nawet nie chcę sobie tego przypominać:szok::szok::szok:, a po porodzie przez 4 miesiące tak mnie kręgosłup bolał, że już myślałam, że nie dam rady. Teraz, póki co jest dobrze.
 
reklama
Dzień dobry.My wczoraj tradycyjnie na carbocie byliśmy,ale już ostatni raz(bo tylko 40 minut wytrzymalismy,zimno jak cholera).Zakupy udane,głównie dla Maksia:happy:Daysie ja wiem co to ból kregoslupa,bo chodziłam na rehabilitacje 2 lata temu w PL,tak mnie bolał(nie powinnam nic dzwigać),a Maksio 10 kg ponad już ma:-DPomaga mi taka poduszka elektryczna,nagrzewa kręgi i wtedy mniej boli mnie.Ale na każdego co innego dziala.U mnie w rodzinie chyba to genetyczne,moja mama miała nawet 2 lata rente ze wzgledu na bolący kregosłup.Brała silne leki,teraz ma już sie lepiej.Iwonko Ty pewnie już odliczasz dni do przyjazdu Twojego meża?On pewnie tez już na szpilkach siedzi...My dzis z Tatą dzionek kolejny,pewnie gdzieś nas wywieje.Co do diety to jem malutko ale często nadal.Nie odczuwam juz takiego głodu wczesniej i jestem juz bardziej przyjazna dla środowiska.Daysie a jak tam brzuszek?
 
Hej Dziewczynki.
Wiatm się ja smarkata :-D


Ja na carboot po raz ostatni byłam tydzień temu,a to ze względu i na podogę i na to,że nic już na nim ciekawego dla mnie nie ma.
Wkółko widziałam te same rzeczy co tydzień.
Udało mi się tylko dinozaura drewnianego kupić dla synka.
Ale w piątek niedaleko mnie "sąsiad"robił garażową wyprzedaż i po drodze do banku obłowiłam Antosiczka.
Oglądałam ostatnio w Tesco taki telefon stacjonarny-zabawka Fisher Price ,bardzo mi się podobał ale odpusciłam i właśnie u tego sąsiada kupiłam prawie nowy,nic nie zniszczony za 1,50 a nie 11 Pound.
Dotego budzik pozytywkę dla Antosia i bączka z ELC oraz piękną książeczkę.
Zrobię fotki to pokarzę :-D
1.

Nakręca się z tyłu i pozytywka gra ok.5 min.Wskazówki i oczka ruszają się podczas melodyjki.

2.

Gdy się wybiera numer do mamy lub taty buźka się śmieje a oczka ruszają :D

3.

Kręcą się kuleczki,kolorowa podstawka w środku i cały bączek na kółkach wokół własnej osi.

Tosik zakupami zachwycony-nie mniej niż sama mama :D
Tu na Anstey Lane ludzie często robią garażowe wyprzedaże.
Kiedyś babka świetny wózek spacerowy podobny do tego co chcę kupić w idealnej kondycji za 15 pound chciała sprzedać.
No ale wtedy Tosik w gondoli jeszcze jeździł.


Ja mam skoliozę boczną,wypadający dysk w odcinku lędźwiowym i dotego ból po urazowy.
Miałam kontuzję jak jeszcze trenowałam-a mówią,że sport to zdrowie ha ha :-D
Na okres przeziębienia i tych bóli zaprzestałam ćwiczeń,bo nawet nie dałabym rady żadnego zrobić.
Pas noszę 4h dziennie.
Na efekty jednak przyjdzie poczekać,bo to dopiero dwa tygodnie z nim.

Odezwe się wieczorem.
Moje dziecko ma zero litości dla schorowanej matki :zawstydzona/y:

Trzymacjie się cieplutko,bo znów zimno jak diabli.
A przynajmnie mnie.
 
Ostatnia edycja:
Świetne zakupy Daysie, Antos będzie miał radochę a i mama z tatą na pewno ucieszeni z ceny;-).

Ja mam nadzieję, że może chociaż raz wybierzemy się na carboot.

Anetka, ten tydzień to będzie najgorszy, bo już tak blisko a jednak wciąż daleko i ciągnie się ten czas jak nigdy;-).
 
Halooooooo:baffled:

Where R U?:-D:-D:-D

U nas dzisiaj koszmarna pogoda, cały dzień pada, nawet na chwilę nie przestało.
Ja byłam u kosmetyczki na paznokciach:-), dalej czerwony kolor. Chociaż tracę nadzieję, że jeszcze w sandałkach pochodzę.

Jutro początek szkoły:-), ja wzięłam urlop wychowawczy, na razie na rok, lepiej zawsze być zabezpieczonym;-) na wszelki wypadek.
 
Hej mamuski!!!nie mamy neta dopiero 24 wrzesnia przyjadą i zrobią bo. Bt ztezygnowalisny beznadzieja i kosmiczne kwoty!!!wiec aktywna nie będę niestety dopiero po powrocie z Polski czyli za miesiąc:(ale patrzę jak mam jak co u was!!!z dorotka nie pisane nam teraz się zobacYc bo jak nie my chore to ona teraz bidula..duŻo zdrowia kochana!!!iwonko my mieszkamy w le3 wiec prawie po sąsiedzku jak fajnie!!!a do kiedy są carbooty??ja nie byłam..kurde..u na ok jutro siostra mojego przylatuje wiec mała bedZie miała ciocie;)
 
Hejjjjjj.Ja to nie mam teraz czasu na nic,ćwicze 2 godziny dziennie,spacer,gotowanie,zakupy itp... a jutro moja przyjaciólka nas odwiedzi z dzidzią w brzuszku:-)Ja też mieszkam LE3....fajnie:-DMiłego wieczorku
 
reklama
To ja was pocieszę,że LE3 to przez prawie całe Leicester się ciągnie :-D
Od przynajmniej Fosse Road,Narborough(tu gdzie Anetka chyba mieszka) przez Brauston do Forest East jak nie dalej.
A np.od Western Park(tu gdzie Iwonka) do Fores East(tu gdzie Mariolka) to jest kaaaawał drogi :-D
Ja do Forest East czasem przy ładnej pogodzie chodziłam z Narborough Rd. do pracy i to dobre 1,5 godz. piechotą.

Ja już ciut lepiej.
Mariolka napisałam priva.
Dostałąm twojego...
 
Do góry