reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej.Moja bliska koleżanka ma raka szyjki macicy,w PL robiła badania.Po powrocie do UK miała tu robioną cytologie i w szoku byla jak sie okazalo że jest w pierwszej grupie.Radość nie trwała długo,bo pojechała do Coventry i tam potwierdziło sie że ma raka.Wnioski cisną sie same na usta.Pozdrawiam
 
reklama
Ja mialam pobierana cytologie tutaj w anglii. To nie jest jakas tam wizyta u ginekologa. Cytologie pobiera pielegniarka w przychodni a potem kontaktuje sie z toba z wynikami. Jesli potrzebujesz badania ginekologicznego to na twoim miejscu nie rezygnowalabym z umowionej wizyty.

rozumiem...nie wiedziałam
muszę dokładnie przemyśleć sprawę.
dzięki za odp.

pozdrawiam
 
rozumiem...nie wiedziałam
muszę dokładnie przemyśleć sprawę.
dzięki za odp.

pozdrawiam
hmmm. jesli bys jechala to musze tam zadzwonic i sie a wizyte umowic, i zalatwic ten sam termin co Ty. a nr juz wysylam na priv:)

Daysie- a dziekuje, ale nie jest lepiej po tej masci, dzis bylismy na kontroli, dr powiedzial ze to alergia i przepisal troszke silniejsza masc i syrop. zobaczymy jak to zadziala. i kolejna kotrola w srode.
ja wam w takim razie zycze zdrowka! zeby sie kaszel nie rozwinal, chociaz i mi Olek troszke pokasluje, ale narazie staram sie nie panikowac:)

i witam sie na koncu:)
 
reklama
Do góry