reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

Dziewczyny, czy któraś z Was ma doświadczenie w temacie czy w kolejnym cyklu po histeroskopii można zrobić drożność jajowodów?
 
reklama
Dziękuję :) Urodzinowo jadę z psem do weta, bo postanowił coś zeżreć i ma biegunkę. On też świętuje pańci urodziny, stwarzając jej okazje do wydawania kasy. 😆

@K1991 Dziękuję za życzenia. 🥰 Mam nadzieje, że za tydzień się spełnią. 🙃

Wszystkiego najlepszego!!!
Żeby ten Twój wyjątkowy dzień był przyjemny, a wszystkie marzenia się spełniły! ♥️🍼
 
Już po 😁😁 czuję dyskomfort ale damy radę 🙂 4 tygodnie wstrzemięźliwości 🙈 za miesiąc mogę zachodzić w ciążę 😁😁😁 za dwa miesiące kontrola szyjki 🙂
Doktor też mi potwierdził, że nadżerki lubią przeszkadzać...miał ostatnio pacjentkę, która 5 lat starała się o dziecko i po mrożeniu w 2 cyklu zaszła w ciążę 🙈. Ech...oby to było to 🙈
O to dobre wiadomości, super, że tak szybko załatwiłaś tą sprawę. Być może właśnie zlikwidowałaś przeszkodę, która uniemożliwiała rozwój ciąży 🥰 oby tak było i za miesiąc dwie kreski zwiastujące donoszoną ciążę 🤞
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma doświadczenie w temacie czy w kolejnym cyklu po histeroskopii można zrobić drożność jajowodów?
To chyba zależy czy będziesz miała coś usuwane w trakcie histero albo czy będziesz miała biopsję endo. Ja po swojej histeroskopi czekałam na wyniki 3 tygodnie, więc nie zdążyłabym z drożnością od razu w następnym cyklu. P.S - u mnie w trakcie histero byli w stanie powiedzieć czy jajowody są drożne po pojawiających się bąbelkach przy jajowodach.
 
To chyba zależy czy będziesz miała coś usuwane w trakcie histero albo czy będziesz miała biopsję endo. Ja po swojej histeroskopi czekałam na wyniki 3 tygodnie, więc nie zdążyłabym z drożnością od razu w następnym cyklu. P.S - u mnie w trakcie histero byli w stanie powiedzieć czy jajowody są drożne po pojawiających się bąbelkach przy jajowodach.
zabiegowa; usuwane polipy bez biopsji, bo biopsje miałam ostatnio i wynik mam prawidłowy.
 
Tak FYI zainspirowana wczorajszym postem spędziłam dziś ponad godzinę na linii do poradni niepłodności w południowym, wiec aby oszczędzić Wam czekania napiszę, czego się dowiedziałam:

Do końca maja przyjmują wyłącznie komercyjnie (wizyta pierwszorazowa 400 pln), a dopiero w czerwcu jak beda znane wszystkie informacje zaczynaja przyjmować państwowo ;)
 
Nie pamiętam która z was polecała ale zamówiłam sobie lekturę na święta 😇 dzisiaj się dowiedziałam o kolejnej ciąży koleżanki 🤧
 

Załączniki

  • IMG_4195.jpeg
    IMG_4195.jpeg
    61,6 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Do góry