reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

U mnie ta piekielna luteina plus to że byłam na antybiotyki zrobiły swoje i mam infekcje intymną zewnętrzną że masakra. Pieczenie swędzenie cała paleta 😑 Mam w domu maść macmiror, wczoraj na noc zaaplikowałam. Powinnam chyba wziąć globulkę dopochwową ale no.biore dopochwowo Cyclogest więc dwóch nie włożę.... Powiem wam że chce mi się i śmiać i płakać bo to tylko chyba mi takie cyrki się dzieją 😅😔
 
reklama
Hej Dziewczyny 😊 nadrobiłam w końcu, bo trochę brakowało czasu ostatnio, by być na bieżąco.

@moonmonkey niezły zwrot akcji 😅 chciałabym kiedyś zobaczyć taką tłustą krechę jaka u Ciebie wyszła 😝 idziesz jutro sprawdzać przyrost? Trzymam kciuki, gratuluję i życzę cudownych 8 miesięcy, które zostały ❤️

@Chce_byc_mama_wielu również gratuluję! 🥰 mam nadzieję, że kolejne dni i tygodnie będą już bez nerwów i w grudniu urodzisz pięknego, zdrowego bobaska🤱Grzej nam miejsce na grudniowych mamuśkach 😄

@Anka2803 samych wspaniałości i spełnienia marzeń z okazji urodzin 🎂🥂🎁🎉🥳

@Aksamitka28 cieszę się, że już po zabiegu i życzę, żeby te 4 tygodnie wymuszonego postu minęły szybciutko 🥰 i żeby się okazało, że właśnie została wyeliminowana ostatnia przeszkoda!

@Aileen31 trzymam kciuki, żeby dupo cień zamienił się jutro w ładną kreskę 🤞🏻

@Kitsune co u Ciebie? Jak się czujesz? 🫂
Dziękuję 😉😉 zobaczymy, mam przeczucie że to efekt OVI ale 🤞
 
Mam moje wyniki progesteronu 7 dni po owulacji (potwierdzonej monitoringiem). Aż mnie zaskoczyło, że poziom w normie.
Jeśli w tym cyklu się nie uda to w kolejnym idę na drożność jajowodów. Byłam ostatnio na oddziale na konsultacji, ale na konkretny termin będę się umawiać jak przyjdzie miesiączka.
Pytałam się o badania jakie mam wykonać przed, to mam zleconą betę dwa dni przed droznoscią. Jakie miałyście zlecone badania przed wykonaniem drożności?

Ja dwa dni przed drożnością musiałam zacząć brać antybiotyk. Wymagali u mnie badanie CRP. Ważne było być też na czczo (przed badaniem robili mi morfologię), następnie USG i dopiero po tym była decyzja czy dopuszczą do drożności 😊
 
U mnie ta piekielna luteina plus to że byłam na antybiotyki zrobiły swoje i mam infekcje intymną zewnętrzną że masakra. Pieczenie swędzenie cała paleta 😑 Mam w domu maść macmiror, wczoraj na noc zaaplikowałam. Powinnam chyba wziąć globulkę dopochwową ale no.biore dopochwowo Cyclogest więc dwóch nie włożę.... Powiem wam że chce mi się i śmiać i płakać bo to tylko chyba mi takie cyrki się dzieją 😅😔
Ja przed pierwszą ciążą notorycznie miałam infekcje 🤦🏻‍♀️ bakteryjne, grzybicze... Co wyszłam z jednej to wchodziłam w drugą 🤷 a później jak ręką odjął 🤷🤷 dlaczego ? Nie mam pojęcia. Jedno czego bardzo mocno pilnuję to zero śliny podczas seksu ...no chyba, że oralny to nie uniknę ale staramy się myć zęby przed seksem i już nie ma spontanicznego seksu w dzień....nawet jak coś jest na rzeczy to wędrówka do łazienki, żeby się podmyć. Moje życie stało się lepsze
 
Dobra ja już po wizycie w aptece. Zapas lametki wykupiony i jutro startuje z kolejną stymulacją. Zakupiłam również resveratol, bo wyczytałam że bardzo dobrze wpływa na jakość komórek jajowych i wracając autem pomyślałam sobie, że ja to już chyba na takim etapie jestem że bym chyba nawet własne siki wypiła gdybym miała pewność że pomoże 🤣
 
Ja przed pierwszą ciążą notorycznie miałam infekcje 🤦🏻‍♀️ bakteryjne, grzybicze... Co wyszłam z jednej to wchodziłam w drugą 🤷 a później jak ręką odjął 🤷🤷 dlaczego ? Nie mam pojęcia. Jedno czego bardzo mocno pilnuję to zero śliny podczas seksu ...no chyba, że oralny to nie uniknę ale staramy się myć zęby przed seksem i już nie ma spontanicznego seksu w dzień....nawet jak coś jest na rzeczy to wędrówka do łazienki, żeby się podmyć. Moje życie stało się lepsze
potwierdzam, u nas było to samo.
 
reklama
Do góry