reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Ja przed pierwszą ciążą notorycznie miałam infekcje 🤦🏻‍♀️ bakteryjne, grzybicze... Co wyszłam z jednej to wchodziłam w drugą 🤷 a później jak ręką odjął 🤷🤷 dlaczego ? Nie mam pojęcia. Jedno czego bardzo mocno pilnuję to zero śliny podczas seksu ...no chyba, że oralny to nie uniknę ale staramy się myć zęby przed seksem i już nie ma spontanicznego seksu w dzień....nawet jak coś jest na rzeczy to wędrówka do łazienki, żeby się podmyć. Moje życie stało się lepsze
To mogę przybić wirtualną piątkę bo ja też notorycznie mam infekcje intymne. Trochę się zmniejszyła częstotliwość ich jak zaczęłam spać bez majtek. A tak to z moich obserwacji wynika że każdy antybiotyk, pranie majtek w płynie który jest pachnący, uwaga bo na to wpadłam po głębokim researchu niedobór witaminy B. Więc pierwsze co robię jak mam infekcje to biorę uderzeniowe dawki comlpexu B.
My generalnie z mężem razem jesteśmy tacy że do seksu wolimy być czyści i umyci, no i bardzo ważne zawsze siku po seksie. 😉
Ale pomimo to teraz tak raz na 2-3 m-ce się trafia infekcja. Teraz grzybki mają idealne warunki rozwoju. Cyclogest powoduje nieustanną intensywną wilgotność do tego ciepło i drożdżaki się mnożą aż miło 😑
 
To mogę przybić wirtualną piątkę bo ja też notorycznie mam infekcje intymne. Trochę się zmniejszyła częstotliwość ich jak zaczęłam spać bez majtek. A tak to z moich obserwacji wynika że każdy antybiotyk, pranie majtek w płynie który jest pachnący, uwaga bo na to wpadłam po głębokim researchu niedobór witaminy B. Więc pierwsze co robię jak mam infekcje to biorę uderzeniowe dawki comlpexu B.
My generalnie z mężem razem jesteśmy tacy że do seksu wolimy być czyści i umyci, no i bardzo ważne zawsze siku po seksie. 😉
Ale pomimo to teraz tak raz na 2-3 m-ce się trafia infekcja. Teraz grzybki mają idealne warunki rozwoju. Cyclogest powoduje nieustanną intensywną wilgotność do tego ciepło i drożdżaki się mnożą aż miło 😑
Przekichane mamy 🤷
 
reklama
Do góry