reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
@mammania Wszystkiego najlepszego🥳
Excited Happy Birthday GIF by Mickey Mouse
 
Bez smuteczków można wpisać mi @.

Nie będę juz zapisywać się na kreski, mierzyć temperatury, owulaków i testować od 7 dni po, moj rachunek bankowy odpocznie 😆😄 juz w tym cyklu nie robiłam owulaków, mam w miarę ułożony cykl , więc z seksem na pewno trafiam w odpowiednie dni. Niestety nie udaje się z jednym jajowodem, widocznie tamten dzialal jako tako, bo wtedy byly te dwie ciąże, teraz 13.04 minie dwa lata od cp nic, więc najprawdopodobniej prawy jest niedrożny. Z racji posiadania 3 dzieci, i wieku zaraz 40 lat nie będę podejmować juz zadnych dzialań, ktore w efekcie mogą nic nie przynieść. Aczkolwiek nie będę tez pakowac hormonów i stosować przerywanego, także kto wie co będzie. Zostawiam to losowi 😁😃 może
coś zaskoczy nieoczekiwanie. Wiadomo są tej sytuacji plusy i minusy dla mnie. Na pewno będę tu zaglądać i kibicować, bo z forum jako chyba jedynego najtrudniej zrezygnować.😊😇🙃
 
taaak! Po 6dniach w końcu przyszedł okres i od dziś cisnę z zastrzykami a we wtorek wizyta 🙈 jestem już po pierwszym i nie jest źle ale muszę nabrać wprawy i przestać się trząść 😅 dziękuję że pytasz 😘😘
Kurde, ładnie Cię przetrzymała ta @ 😑Super, że już ruszyłaś z tematem! 😍🙂przyzwyczaisz się, jaki masz lek i na ile dni rozpisaną stymulację? Kiedy podgląd jak rosną?
Mam jeszcze 1 pytanie, kiedyś wspominałaś o brakujących kirach, czy w związku z tym można wspomagać się jakimiś lekami?
 
reklama
Przeszłam dwa dni temu na pełną dawkę metforminy 2x750, nigdy w życiu nie miałam takiego problemu z apetytem 🫣 jestem głodna, ale na widok jedzenia aż mnie mdli. A jeszcze sobie nagotowałam ostatnio na parę dni i nic nie jestem w stanie z tych rzeczy przełknąć 🙈 nie wiem czy zacisnąć zęby i się przemęczyć czy zejść jeszcze póki co do jednej tabletki..
 
Do góry