reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
szału dostawałam przez te 6dni spóźnienia 🤣🤣 biorę gonal 125 i wizytę mam we wtorek więc zobaczymy jak rosną 🙂 Od immunologa dostałam w zaleceniach acard od owulacji do 8tyg ciąży, encorton do brania 3dni przed transferem do 12tyg ciąży i heparynę od dnia transferu min do 12tyg ciąży.. mój gin jest przeciw immuno i stwierdził że dr Paśnik nic specjalnego nie wymyślił i że on też mi to samo przepisze także zobaczymy 😅
Ooo to mamy stymulacje tym samym , też mam Gonal, tylko mniejszą dawkę bo 75 j.m. 🙂
Dobrze, że masz obstawe lekową 💪 czekamy na wieści we wtorek, oby jajniki ładnie pracowały 🙂
 
Dobra dziewczyny potrzebuje porady, wiem że żadna z was lekarzem nie jest, do swojej Pani Doktor nie mogę zadzwonić bo jest na urlopie.
Biorę ten Cyclogest dopochwowo. Ale ta infekcja mnie wykańcza, pół nocy nie spałam 😔 Myślicie że mogę przejść na progesteron doustny ? Wtedy bym użyła leków przeciwgrzybiczych dopochwowo. Wiem że kombinuje.. Chyba że się przemęczę do 12 DPO czyli do poniedziałku i odstawię leki i dopiero przeleczę infekcje... Ale to będą ciężkie 3 dni...
 
Dobra dziewczyny potrzebuje porady, wiem że żadna z was lekarzem nie jest, do swojej Pani Doktor nie mogę zadzwonić bo jest na urlopie.
Biorę ten Cyclogest dopochwowo. Ale ta infekcja mnie wykańcza, pół nocy nie spałam 😔 Myślicie że mogę przejść na progesteron doustny ? Wtedy bym użyła leków przeciwgrzybiczych dopochwowo. Wiem że kombinuje.. Chyba że się przemęczę do 12 DPO czyli do poniedziałku i odstawię leki i dopiero przeleczę infekcje... Ale to będą ciężkie 3 dni...
Ja bym zamieniła jeśli masz doustny progesteron w domu i startowała z tym leczeniem infekcji, szczególnie że objawy mocno Ci dokuczają.
Ale może jakaś teleporada z innym ginem dla pewności?
 
Przeszłam dwa dni temu na pełną dawkę metforminy 2x750, nigdy w życiu nie miałam takiego problemu z apetytem 🫣 jestem głodna, ale na widok jedzenia aż mnie mdli. A jeszcze sobie nagotowałam ostatnio na parę dni i nic nie jestem w stanie z tych rzeczy przełknąć 🙈 nie wiem czy zacisnąć zęby i się przemęczyć czy zejść jeszcze póki co do jednej tabletki..
Duza dawka jak na początek, ja po 3 miesiącach dopiero doszłam do 1500 dziennie, a przy próbie 2000 zaczęły się rewolucje i jeszcze wróciłam do 1500.
 
Dobra dziewczyny potrzebuje porady, wiem że żadna z was lekarzem nie jest, do swojej Pani Doktor nie mogę zadzwonić bo jest na urlopie.
Biorę ten Cyclogest dopochwowo. Ale ta infekcja mnie wykańcza, pół nocy nie spałam 😔 Myślicie że mogę przejść na progesteron doustny ? Wtedy bym użyła leków przeciwgrzybiczych dopochwowo. Wiem że kombinuje.. Chyba że się przemęczę do 12 DPO czyli do poniedziałku i odstawię leki i dopiero przeleczę infekcje... Ale to będą ciężkie 3 dni...
Ja kiedyś doraźnie przy infekcji skorzystałam z globulki pojedynczej. Pomogło na wyciszenie objawów. Jakby Ci pomogła to może udałoby się przyjmować wciąż proga
 
Dobra ja już po wizycie w aptece. Zapas lametki wykupiony i jutro startuje z kolejną stymulacją. Zakupiłam również resveratol, bo wyczytałam że bardzo dobrze wpływa na jakość komórek jajowych i wracając autem pomyślałam sobie, że ja to już chyba na takim etapie jestem że bym chyba nawet własne siki wypiła gdybym miała pewność że pomoże 🤣
A z ciekawości, jaki resweratrol kupiłaś? Niewykluczone, że ja jednak też będę kupować, a może nawet będę to miała zalecone przez lekarkę ze względu na ten wysoki cholesterol podobnie jak @Dorka66. Powtórzyłam lipidogram w środę (po miesiącu) i jest na pewno dużo lepiej (na razie zmiany tylko w diecie), ale nadal normy TC i LDL przekroczone 😉
 
Ja bym zamieniła jeśli masz doustny progesteron w domu i startowała z tym leczeniem infekcji, szczególnie że objawy mocno Ci dokuczają.
Ale może jakaś teleporada z innym ginem dla pewności?
Właśnie się umówiłam z jakimś ginekologiem na teleporade na znanym lekarzu zobaczymy co mi powie.
 
reklama
Do góry